Artvin, Şavşat, Hemşin, Çamlıhemşin Yaylaları Özel Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

Artvin, Şavşat, Hemşin, Çamlıhemşin Yaylaları Özel Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
Duraklar
TRABZON OTOBÜS TERMİNALİ SAAT:09.00
TRABZON HAVALİMANI SAAT:10.30
Konaklanacak Oteller

1-MURGUL BİLGE OTEL Tüm odalarında duş, wc
2-ŞAVŞAT GREEN VALLEY OTEL (***)
3- Macehel GREENROOF OTEL Tüm odalarında dus,wc
4-FIRTINA VADISI Çat Köyü Cancık Pansiyon Tüm odalarında dus,wc
5-AYDER Yaylası Ahşap Otelleri Tüm odalarında dus,wc

Programı Yazdır
6 GECE TAM PANSIYON KONAKLAMA.
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
0,00 TL -
Tek Kişilik Oda
0,00 TL -
Odada 3. Kişi
0,00 TL -
Çocuk (1-0)
0,00 TL -
Bebek (0-0)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
-Turumuza Türkiye'nin her yerinden katılabilirsiniz.
-Turumuza katılımcı sayısı 12 kişi sınırlı butik bir turdur. 
-Tek kişilik oda fiyatı için bizi arayınız.
-Uçak biletini hemen alın karlı çıkın
-Turumuzda sizden ''Ekstra Tur Bedeli'' adı altında hiç bir ücret toplanmaz.

Siz Trabzon'a ulaştığınızda rehberimiz sizleri Trabzon Havalimanı iç hatlar terminali çıkışında bekliyor olacak. Kamilet Vadisi, Çifte Köprü, Mençuna Şelalesi, Murgul, Ardanuç, Cehennem Deresi Kanyonu, Şavşat, Efkar tepesi, Yavuzköy, Sahara Yaylaları, Savsat Karagöl, Veliköy, Ciritdüzü, Pınarlı, Meydancık, Mısırlı Köyü, Çuripiri Yaylası, Maral Şelalesi, Macahel (Camili), Borçka Karagöl, Fırtına Vadisi, Gito Yaylası, Ambarlı Yaylası, Balıklı Göller, Elevit Yaylası, Trovit Yaylası, Palovit Yaylası, Amlakit Yaylası, Palovit Şelalesi, Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Hazindak Yaylası, Ayder
TUR TARAFIMIZDAN İPTAL EDİLDİĞİ TAKDİRDE; KATILIMCILARIN ALDIĞI EKONOMİ/PROMOSYON BİLETLERİNDE VERGİ HARİCİNDEKİ İADE EDİLMEYEN ÜCRET ACENTAMIZCA KARŞILANACAKTIR.

1.GÜN: ANKARA, TRABZON, ÇAYELİ, ÇİFTE KÖPRÜ, KAMİLET VADİSİ, MENÇUNA ŞELALESİ, BORÇKA, MURGUL 
Saat 10.30 da Trabzon Havalimanı'nda buluşma. Çayeli'nde öğle yemeği molası. Öğle yemeğinde Çayeli'nin meşhur kuru fasulyesi var. Yemekten sonra Karadeniz Sahil Yolu'nda yolculuğumuza devam ediyoruz. Arhavi İlçesi'nde sahil yolunu bırakıp vadilere doğru gidiyoruz. İlk durağımız Çifte Köprü. Çifte köprü Kamilet ve Soğucak - Şahinkaya derelerinin kesiştiği noktada enfes bir görsel sunacak bizlere. Köprüleri gezip fotoğrafladıktan sonra Kamilet Vadisi boyunca ilerleyerek Mençuna Şelalesine yürüyeceğimiz patika yakınlarına aracımız ile ulaşacağız.Yürümek istemeyenler için tesiste dinlenme ve çay içme imkanımız var. Şelaleye ulaşım gidiş – dönüş bir saat kadar sürecek. Gidiş rotamız tırmanış fakat zemin oldukça düzgün ve yer yer tahta merdivenler var. Mençuna Şelalesi ilk kısmı 60 metreden ikinci kısım 20 metreden dökülerek genişçe bir havuz oluşturuyor. Dönüş yolu ayni patikadan. Aracın bizi bıraktığı yerde çaylarımızı içiyor ve Borçka’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Hopa’dan sonra rotamızı güney istikametinde dağlara çevirip Cankurtaran Geçidi'ne doğru yükseliyoruz. Cankurtaran geçidinde vereceğimiz kısa bir manzara seyir molasından sonra Borçka Baraj gölünün kıyısından gölü izleyerek Murgul’daki otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Bilge Otel'de.
2.GÜN: ARTVİN, HATILLA VADİSİ MİLLİ PARKI, CEHENEM DERESİ KANYONU, ARDANUÇ, SAVSAT, EFKAR TEPESİ, SAHARA YAYLALARI
Kahvaltı sonrası ilk olarak Delikkaya Şelalesini ziyaret edip Artvin'e hareket. Son zamanlarda Cerattepe'de çıkarılmak istenen maden nedeniyle ismi sık sık duyulan Artvin'i görüp Hatila Vadisi Milli Parkı'nı gören ve Türkiye'nin en yüksek cam terasına gidiyoruz. Bu noktadan Borçka baraj gölünü de keyifle seyredip harika panaromik fotoğraflar çekebileceğiz. Manzara seyri ardından dünyanın altıncı en yüksek beton dolgu gövdesine sahip olan Deriner Barajını seyir terasından fotoğraflayıp yolumuza Cehennem Deresi Kanyonu istikametinde devam edeceğiz. Dünyanın sayılı kanyonları arasında yer alan çok sarp ve derin bir yapıya sahip kanyonun yürüyerek girilebilecek kısımlarını gezip Ardanuç’a geçeceğiz. Öğle yemeğimizde Çağ kebabı yiyeceğiz. Yemek sonrası Çoruh nehrinin bir kolu olan Berta çayını takip ederek Artvin’in ilçesi, günümüzün Cittaslow (yavaş şehir) kenti olan Şavşat’a gidiyoruz. Bu sefer ki hedefimiz Efkar tepesi'nden manzara seyretmek. Fakir Baykurt'un 1959 yılında Savsat'ta öğretmenlik yaparken yazdığı eserine ismini veren bu tepeden Karagöl – Sahara Milli Parkı ve Yavuzköy’ü seyredeceğiz. Ardından Sahara yaylalarına çıkacağız. Yayla gezimiz ardından yeşil deryası içindeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Green Valley Otel'de.
3.GÜN: PINARLI, TİBET, CİRİTDÜZÜ, BALIKLI GÖLÜ, SAVSAT KARAGÖL 
Kahvaltı sonrası rotamızı Şavşat’ın birbirinden güzel köylerine çeviriyoruz. Ciritdüzü rotamız üzerindeki ilk köy. Devamında Cevizli (Tibetli) köyünü ve köyde ki tarihi Tibetli Kilise’sini gezeceğiz. Köyde çay molası ardından Pınarlı (Suluoban) köyüne geçip Balıklı Göl'e gidiyoruz. Balıklı Göl‘de öğle yemeğimizi yiyor ve yemek sonrası göl ve çevresinde yapacağımız güzel bir yürüyüş ile gezimize devam ediyoruz. Sıradaki köyümüz Veliköy. Veliköyü’de gezip Şavşat Karagöl’e geçiyoruz. Harika bir doğanın içinde yer alan Savsat Karagöl’de göl kenarında ki patikada yapacağımız yürüyüş ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Green Valley Otel'de.
4.GÜN: MEYDANCIK, MISIRLI KÖYÜ, ÇURiPiRA YAYLASI, MARAL ŞELALESİ
Kahvaltı sonrası Meydancık beldesi'ni görüp Mısırlı köyüne gidiyoruz. Dere kenarına dizilmiş ahşap samanlıkları fotoğraflayıp Türkiye-Gürcistan sınırına çok yakin bir noktada bulunan Çuripira Yaylasına çıkıyoruz. Çuripira Yaylası bir Macahel Yaylası. Yaylada bol bol fotoğraf çektikten sonra Macahel'e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yukarı çıktıkça orman dokusu tamamen bitecek. Tam tepede bir taraftan Macahel'i, Karçal dağlarını, diğer taraftan Gürcistan'ı görmeniz mümkün. Tepeden sonra artık Macahel'deyiz. Ormana girdikten sonra güzel bir yoldan bir saat kadar yürüyüp dokuyu daha iyi hissedeceğiz. Fazla beklemeden Maral Şelalesi'ne doğru yolumuza devam ediyoruz. Maral Köyü'nü geçip aracımızın yaklaşabildiği son noktadan itibaren gidiş-dönüş 1,5 saat'lik bir yürüyüş yapacağız. Patika rahat bir patika, ancak şelalenin görülebileceği alana iki yüz metre kadar inilerek gidilebiliyor. Maral Şelalesi, 65 metreye yakin yükseklikten düşüyor. Ladin ve kayın ağaçları arasından rengârenk kelebekler eşliğinde dik bir yamaçtan aşağı doğru inen şelalenin dibine inmek isteyenlerle rehberimiz inecektir. Ama şelale seyir terasından daha güzel görünmektedir. Burada bir süre dinlenip çayımızı içtikten sonra aracımıza yürüyerek geri dönüyoruz. Maral köyünde bulunan pansiyonumuza gidiyoruz. Aksam yemeği ve konaklama Greenrof otel'de. (Tüm odalarında duş, wc Ayrıntı için http://macahelgreenroofotel.com   adresini ziyaret edebilirsiniz.)
Not: Bu gün öğle yemeğini kumanya olarak alacağız.
5.GÜN: MACAHEL (CAMİLİ) BORÇKA KARAGÖL, FIRTINA VADİSİ, RAFTİNG 
Kahvaltı sonrası  Tempo Tur olarak büyük emek verdiğimiz ve ilk kez tur düzenleyen acenta olmanın gururunu yasadığımız Macahel (Camili)'ye iniyoruz. Yerleşim Gürcistan sınırına sıfır noktasında. Bölge barındırdığı doğal alanların korunması ve yöre halkının sürdürülebilir gelişimini sağlamak amacıyla Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) tarafından koruma altına alınarak 29 Haziran 2005 tarihinde Türkiye’nin ilk "Biyosfer Rezer Alan" ilan edilmiştir. Camili merkezde yer alan caminin ziyaret edilmesinden sonra rotamızı Borçka Karagöl’e çeviriyoruz. Sakli cennet olarak adlandırılan Borçka Karagöl’de göl etrafında yapacagımız yürüyüş ile gölün keyfini çıkartıyor ve bol bol fotograf çekiyoruz. Devamında iskelede yapacagımız çay keyfi ile yolumuza Hopa istikametinde devam ediyoruz. Bugün ögle yemegimizde Karadeniz’in meshur pidesi var. Yemek sonrası çaylarımızı yudumlayıp rotamızı Fırtına Deresi'nde rafting yapmaya çeviriyoruz. Fırtına Deresi'nin o yatağına sığmayan coşkun sularında, temmuz ayının o içinizi kavuran sıcağında, derenin o serin suları ile boğuşarak serinleme fırsatı bulacağız.
Not : Raftinge katılmak zorunlu degil. Ama katılmayanlar için tesisimizde Karadeniz’in o mis kokan çayını yudumlayarak Fırtına Deresi'ni keyifle seyretme fırsatı var. Rafting sonrası rotamızı Fırtına Vadisi'nin içlerine çeviriyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Fırtına Vadisi'ndeki pansiyonda
6.GÜN: GİTO, AMBARLI YAYLASI, BALIKLI GÖLLER 
Kahvaltı sonrası rotamızı Hemşin Yaylaları'na çeviriyoruz. Kaçkar Dağları'nı keyifle seyredebileceğimiz 2000 metre üzerinde ki bu güzel yaylalarda 3000 metrelere yaklaşan yüksekliklere yürüyerek ulaşma fırsatımız olacak. İlk durağımız Gito Yaylası, açık havalarda muhteşem görüntüler sunan bu yaylada bol bol fotoğraf çekme zamanımız olacak. Daha sonra aracımızla yolumuza devam ederek Ambarlı Yaylası'na çıkacağız. Ambarlı Yaylası'ndan itibaren Balıklı Dağı dibindeki göllere yürüyüşümüze başlıyoruz. Gidiş dönüş 4 saat sürecek olan yürüyüşümüz hep çıkış ve dönüşte iniş şeklinde olacak. Kumanyalarımızı göl kenarında yiyeceğiz. Yol boyu toplayacağımız su teresi kumanyalarımıza katık olacak. Yemekten sonra dönüşe geçiyoruz. Dönüş hep iniş şeklinde olacak. Aracımızla buluşup pansiyonumuza geri döneceğiz. Konaklama ve aksam yemeği Fırtına Vadisi'ndeki pansiyonda.
7.GÜN: ZİLKALE - ELEVİT – TROVİT – PALOVİT – AMLAKİT – PALOVİT ŞELALESİ 
Sabah kahvaltımızı otelde yapıyoruz. Saat en geç 9.00 da aracımız hareket etmiş olacak. ilk ziyaret noktamız Fırtına Vadisi yanı başında yükselen Zilkale. Zilkale’yi gezip yine aracımız ile Elevit (Yaylaköy) istikametinde yolumuza devam edeceğiz. Elevit 2000 m rakımlı Çamlıhemşin’in en büyük yaylalarından. Yaylada güzel bir çay keyfi ve fotoğraf molası ardından 2500 m rakımda kurulu Trovit Yaylası'nı ziyaret edeceğiz. Granit taş evleri fotoğraflayıp aracımız ile Trovit Yaylası'nı, Palovit Yaylası'na bağlayan 2760 m'lik geçide yükseleceğiz. 2760 m'lik bu geçitten güney batı istikametinde Kaçkar dağlarının en zorlu doruklarından 3711m lik Verçenik zirvesini kuzey doğu istikametinde ise 3932 m'lik büyük Kaçkar zirvesini görmek mümkün olacak. Manzara seyri sonrası vadi tabanında yer alan Palovit Yaylası'nı (2330m) ziyaret edip, Palovit Deresi boyunca aracımız ile ilerleyip Amlakit yaylasına (1988 m) ulaşacağız. Amlakit Yaylası'nı gezip, Amlakit Yaylası'ndan başlayan ve Palovit Deresi boyunca Palovit Şelalesi'ne kadar uzanan orman içi patikadan yürümeye başlayacağız. Yürüyüş rotamız harika bir orman içi patikadan bizleri 20 m yükseklikten dökülen Palovit Şelalesi'ne ulaştıracak. Şelaleyi fotoğrafladıktan sonra Ayder Yaylası'ndaki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Ayder'deki otelimizde.
8.GÜN: AYDER, SAL, POKUT, HAZINDAK YAYLASI 
Kahvaltı sonrası zor bir yoldan Sal-Pokut Yaylalarına çıkacağız. Yol virajlı ve zor, ancak yukarıda göreceğiniz görüntü bu zahmete deger. Sal boğazı'nda aracımızı bırakıp yürüyüşe başlıyoruz. Zaman zaman araba yolu, zaman patikaları izleyerek 1.5 saat sonra Hazindağ Yaylasına ulaşıyoruz. Yayla güzel bir sırt üstünde ve hiç bozulmamis. Yaylayı gezdikten sonra aynı yoldan Pokut Yaylasına geri dönüyoruz. Pokut Yaylası ve hemen karşısındaki Sal Yaylası bölgenin en güzel yaylaları. Bol bol fotoğraf çektikten ve Fırtına Vadisi ile Çamlıhemşin köylerini seyrettikten sonra dönüş yolculuğumuz başlayacak. Sizleri Trabzon Havalimanı ve Otobüs Terminali'nden yolcu ediyoruz.
Trabzon'a varış saatimiz 19.00 yürüyüş süresi: 3 saat
NOT: YAŞADIĞINIZ ŞEHİRDEN GÜNCEL UÇAK VE OTOBÜS ÜCRETLERİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir. Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
Tempo Tur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
Bu tur için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücreti toplamı: 0 TL'dır.
Tura başlamadan evvel, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelere kimliğiniz ile başvurup müzekart sahibi olabilir ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müzeleri ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.
MÜZEKART ÜCRETLERİ
1-Sınırsız giriş yapılabilen MÜZEKART 50 TL,
2-Bir yil boyunca aynı müzeye 2 kez giriş yapilabilen MÜZEKART 40 TL
Müze ve Ören yerlerine Girislerde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkinda Yönerge için tiklayiniz
Ulaşım
TUR MİNİBÜSLE YAPILACAKTIR.
Ücrete Dahil Olanlar
Trabzon'dan başlayarak tekrar Trabzon'a dönünceye kadar tüm ulaşımlar, otellerde konaklama (7), kahvaltılar (7), öğle yemekleri-kumanya(6), akşam yemekleri (7),SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESI, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Ankara-Trabzon/ Ankara ulaşımı, ilk gün kahvalti ve öğle yemeği, son gün öğle yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler, rafting Ücreti.
Gerekli Malzemeler
Daha önce mutlaka giyilmiş bileklikli, sert tabanlı rahat bir yürüyüş botu. Spor ayakkabısı önermiyoruz. Onun yerine kışlık botlarınız daha çok işinize yarar. Yağmurluk, aslında olanagınız varsa panço tercih etmenizi öneriyoruz. Kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, zaman zaman serin olabilecegi düşünülerek kazak, polar(alt-üst) giysi, küçük bir sırt çantası, terlik, alın lambası veya el feneri, bere, şapka, yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap, koruyucu krem, mayo, havlu, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek haıza kartı ve sarj aleti, anti bakteriyel jel.
Diğer Bilgiler

ULAŞIM VE BULUŞMA
Trabzon Havalimanı veya otobüs terminaline indiginizde rehber arkadaşımız sizleri mutlaka bulacaktır.
Gezi tarihinden önce sizleri karşılayacak arkadaşımızın telefon numarası verilecektir. Şayet tur başlangıcından bir gün önce gitmeyi düşünüyorsanız kayıt esnasında arkadaşlarımız kalabileceginiz otel için rezervasyon yapmaktadırlar.
ANKARA-TRABZON-ANKARA
AnadoluJet'in saat 08.30 Ankara-Trabzon ve saat 21.25 teki Trabzon-Ankara uçuşları en uygun seçenekler. Uçuş süreniz yaklaşık bir saattir.
Kesin kayıt esnasında arkadaşlarımız sizlere ulaşım konusunda yardımcı olacaklardır. Isterseniz biletlerinizi biz alıyoruz.
Ankara'dan Trabzon'a saat 20.00 de kalkan otobüslerde ayrı bir seçenek. Ancak otobüs ile gitmeyi düşünüyorsanız cumartesi günü hareket etmeniz gerektigini unutmayınız. Çünkü turlarımız pazar günü başlamaktadır. Ayrıca iner inmez dönüş biletinizi de almanız gerekir. Dönüş gününüz cumartesidir. Dönüş için saat 18.00 den sonra hareket edecek otobüsleri tercih etmeniz gerekir. Ankara-Trabzon arası otobüsle yaklaşık 11 saat sürmektedir.
Yaz döneminde uçak kalkış saatlerinde degişiklikler olabilir.
Herhangi bir rötar durumunda arkadaşlarimız sizi bekleyecektir. İSTANBUL-TRABZON-İSTANBUL
AnadoluJet'in İstanbul Atatürk Havalimanı-Trabzon, saat 07.00
Onurair İstanbul Atatürk Havalimanı-Trabzon saat 06.40 uçuşları en mantıklı seçenekler. Ancak Pegasus ve Sun Express'in de uçusları var.
Dönüş için 20.05 deki AnadoluJet uçuşu en uygun seçenek.
Ayrıca İstanbul'dan Trabzon'a otobüsle de gidebilirsiniz. Biz önermiyoruz. Ama ben otobüsle yolculuk yapmayı seviyorum diyorsanız , ona da saygımız sonsuz. İZMİR-TRABZON-İZMİR
AnadoluJet'in sabat 07.00 kalkışlı Ankara baglantılı uçagı gidiş için en uygun seçenek. Trabzon'dan saat 20.05 de kalkan yine Ankara baglantılı uçagı dönüş için uygun bir seçenek.
Biletinizi erken alırsanız ucuz bilet bulma şansınız yüksektir. Ancak uçuşa olan talebe göre, gün içerisinde bile fiyat degişikligi olabilmektedir. Yaz döneminde bölgeye yogun talep oldugundan, geç yapılan rezervasyonlarda, ucuz bilet ve yer bulma şansı azalmaktadır.
Otobüs ile gelenleri Trabzon Otobüs Terminali'nden saat 09.00 da alıyoruz.
Bilet iptal ve iadelerinde havayolu kuruluşunun koşullari geçerlidir.
ARA ULAŞIMLAR
Turlarımızda yayla yolları için en uygun olan Ford Transit minibüslerini kullanıyoruz. Şoförlerimiz bölgeye hakim , yayla yollarını çok iyi bilen, deneyimli insanlardır.
YEMEK
Karadeniz'e gelen her insan yemek konusunda büyük bir beklenti içine girmektedir. Biz de mümkün oldugunca sizlere yöresel yemeklerden tattırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle akşam yemeklerinde bu isteginizi karşılamaya çalışıyoruz.
Kahvaltılarda yöresel tereyagı ve peynir, zeytin, bal veya reçel, domates, salatalık her zaman bulabileceginiz yiyecekler. Zaman zaman buna muhlama da ekleniyor. Hemşin, Çamlihemşin bölgesinde muhlama yemeden dönülmez. Seveni çok, ama kimine de hitap etmedigini gördük.
Karadeniz'de yemeklerde genellikle tereyagı kullanıldıginı da unutmayınız.
Ögle yemeklerinde kumanya vermek zorunda kalıyoruz. Yürüdügümüz yerlerde herhangi bir tesis olmadıgından ton balıgı, domates, salatalık, peynir, ekmek, meyve suyu, ekmek arasi et veya tavuk verebilmekteyiz. Ancak denk gelen günlerde zaman zaman mangal keyfi yaptıgımiz da oluyor.


DİGER ÖNEMLİ BİLGİLER
Turlarımızda risk en aza indirilmiştir. Ama hiç risk olmadıgını da söyleyemeyiz.
Her hangi bir hastalıgınız varsa rehberimizi önceden uyarınız. Sürekli kullandıgıniz ilaçları tur süresince yetecek kadar yanınızda bulundurunuz.
Yürüyüş içeren turlarda rehberimizin uyarılarını dikkate alınız ve kendi başıniza hareket etmeyiniz.
PROGRAM DEGİŞİKLİGİ Hava ve yol koşullarına göre rehber programda degişiklik yapma hakkına sahiptir.
Biz çok zorunlu olmadıkça programımızı aynen uyguluyoruz. Ancak aşırı yagış, heyelan gibi nedenlerden dolayı bir degişiklik söz konusu olursa rehberlerimizin ikinci, hatta üçüncü planları mutlaka vardır.
HAVA KOŞULLARI
Yagmur ve sis olma olasılıgı her zaman var. Zaman zaman soguk olabilecegi göz önüne alınarak malzeme getirilmelidir.
ALIŞVERİŞ Turumuz Tam Pansiyon konaklamalıdIr. Bu yüzden tur boyunca fazla paraya ihtiyacınız olmayacak. Ardeşen-Pazar-Rize-Trabzon'daki bankalardan para çekebilirsiniz. Ancak buralardan sadece gidiş ve dönüş günlerinde geçtigimizi de unutmayınız.Yöresel ürünlerden almak istiyorsanız rehberlerimiz sizlere yer veya yerler önerecektir. Ama hiç bir personelimiz bu tür yerlerden herhangi bir menfaat temin etmeyi asla düşünmez.

 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
Yapılan Yorumlar
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
WhatsApp : (0 530) 224 56 42
Sosyal Medya
 
Copyright © 2018. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.