Güney Amerika Turu Ramazan Bayramı ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

Güney Amerika Turu Ramazan Bayramı
Paylaş :
Tur Tarihleri
Konaklanacak Oteller

Asağıdaki oteller veya benzerlerinde konaklanacaktır.
Sao Paulo – İntercontinental Sao Paulo Hotel *****
Rio de Jenairo- Windsor Plaza -****
Puerto Iguazu - Hotel Vivaz Cataratas ****
Lima - Costa del Sol Whyndham Hotel ****
Sacred Valley: San Agustin Recoleta Hotel ****
Cusco – Eco Inn Cusco Hotel ****
Lima – La Hacienda Hotel ****
Buones Aires – Grand Hotel Recoleta ****

Programı Yazdır
4* ve 5* Otellerde 13 gece konaklama, 12 Akşam +4 Öğle yemeği
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
0,00 USD - 0,00 TL
Tek Kişilik Oda
0,00 USD - 0,00 TL
Odada 3. Kişi
0,00 USD - 0,00 TL
Çocuk (3-11)
0,00 USD - 0,00 TL
Bebek (0-2)
0,00 USD - 0,00 TL
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları
Tur tarihinden 60 Gün öncesine kadar, kişi başı 100 € yatıranlara oda başına 100 € indirim veya pesin fiyatına 4 taksit.
Tur tarihinden 35 Gün öncesine kadar, kesin kayıt yaptıranlara oda başına 50 € indirim.
Rezervasyon yapılan tarihe göre yukarıdaki indirimlerden sadece biri uygulanır.
Satış günü geçerli olan Merkez Bankası döviz kuru uygulanarak TL cinsinden kesin fiyat belirlenecektir.
İSTANBUL'DAN KATILACAKLARA 125 € İNDİRİM

10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
“Güney Amerika Turu 2018”
Brezilya: Sao Paulo, Rio de Janeiro, Puerto Iguazu
Peru: Lima, Cusco, Sacred Valley “Machu Picchu”
Arjantin: Foz Do Iguazu, Buenos Aires
Uruguay: Colonia Del Sacramento 

*PROGRAMDA YAZAN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ FİYATA DAHİLDİR.

1. GÜN:  ANKARA, İSTANBUL, SAO PAULO | 17 Haziran 2018 Pazar

Sabah saat 05.00 Kuğulu Park karşısı, TEMPO TUR önünde buluşma. Özel aracımızla Esenboğa Havalimanı'na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin yapılması.
Saat 07.00 TK 2113 sefer sayılı uçakla Ankara'dan hareket.
Saat 08.10 İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış. Gezimize İstanbul’dan katılan; uçuş kartı, bagaj ve pasaport işlemlerini kendileri tamamlamış yolcularımızla dış hatlar terminalindeki uçuş kapısında buluşma.
Saat 09.40 TK 15 sayılı uçakla İstanbul'dan Sao Paulo’ya hareket (uçus süresi yaklaşık 13 saat 30 dakika olup, saat farkı sebebi ile aynı gün Brezilya’ya varıyoruz).
Saat 16.50 Brezilya’nın en önemli ticari ve endüstri şehri Sao Paulo’ya varış. Pasaport ve bagaj işlemleri ardından otele yerleşme ve dinlenme. Akşam yemeği ve konaklama Sao Paulo’da.
2. GÜN:  SAO PAULO, RIO DE JANEIRO | 18 Haziran 2018 Pazartesi
Kahvaltı sonrası olan Sao Paulo’da yapacağımız panoramik şehir turumuzda kentin şehir efsanelerine konu olan Edifico Martinelli Gökdeleni ve Barok mimarisi ile hayranlık uyandıran şehir tiyatrosu göreceimiz yerler arasındadır. Öğlen Sao Paulo’dan Rio de Janeiro’ya hareket. Brezilya’nın en önemli turizm şehrine varışımızın ardından otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Rio de Janeiro’da.
3. GÜN:  RIO DE JANEIRO | 19 Haziran 2018 Salı
Kahvaltı sonrası kentin en güzel yerlerini gezeceğimiz öğlen yemeği dahil şehir turumuza başlıyoruz. Şehrin en güzel plajları olan Ipanema, Leblon ve Copacabana plajları ve Tijuca Botanik Bahçesi’nin görülmesinin ardından finiküler ile 38 metre yüksekliğinde Hz. İsa heykelinin bulunduğu Corcovado Tepesi’ne (Kambur Tepesi) çıkacak, Rio’nun göz alıcı manzarasını seyredeceğiz. Eski kent merkezinin görülmesinin ardından teleferik ile 396 metre yükseklikteki Pao de Açucar (Şeker Kalibi Tepesi)ne çıkacak, kentin sembolü haline gelen tepeden Guanabara Koyu’nu seyredeceğiz. Akşam yemeği ve Samba Sovu’nun ardından konaklama Rio de Janeiro’daki otelimizde.
4. GÜN:  RIO DE JANEIRO, FOZ DO IGUAZU, PUERTO IGUAZU | 20 Haziran 2018 Çarşamba
Kahvaltı sonrası sonrası Rio de Janeiro Havalimanı’na transfer. Saat 10.10’da JJ3188 sefer sayılı uçuş ile Foz do Iguazu’ya hareket. Saat 12.20'de dünyaca ünlü şelaleleri ile tanınan Puerto Iguazu’ya varışımızın ardından otele yerleşme ve dinlenme için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Puerto Iguazu’da.
5. GÜN: PUERTO IGUAZU, “FOZ DO IGUAZU”  | 21 Haziran 2018 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından Iguazu Şelaleleri gezimize başlıyoruz. (Pasaportlarınızı yanınıza almayı unutmayınız)UNESCO Dünya Doğa Mirası Listesi'ndeki şelaleleri’nin Arjantin yakasında yapacağımız gezide Iguazu Milli Parkı'nın eşsiz manzarasını ve şelalelerin simgesi haline gelen Şeytan Boğazı’nı görecek, San Martin Vadisi'nin endemik fauna ve florasını inceleme fırsatı bulacağız. Akşam yemeği ve konaklama Puerto Iguazu’da.
6. GÜN: IGUAZU, LİMA | 22 Haziran 2018 Cuma
Sabah kahvaltısının ardından Iguazu’nun Brezilya yakasındaki; Floriano, Deodoro, Banjamin Constant, Salto Union gibi şelalelerinin en önemli panoramik noktalarını ve patikalarını gezeceğiz.  Iguazu Ulusal parkında yapacağımız gezinin ardından havalimanı’na transfer. Saat 19.25’de LA2442 sefer sayılı uçuş ile Peru’nun başkenti Lima’ya hareket. 21.50’de varışımızın ardından konaklama Lima’da.
7. GÜN: LİMA, CUSCO, SACRED VALLEY | 23 Haziran 2018 Cumartesi
Sabah erken kahvaltı sonrası havalimanına transfer ve iç hat uçuşu ile Cusco’ya hareket. İnka Medeniyeti’nin kutsal bölgesi olan “Sacred Valley”de öğle yemeği dahil gezi yapacağız.  İnkaların kutsal vadisi'nde bulunan tarihi Pisac Kasabasında,  kafeteryaların, yöresel el işi ürünlerinin satıldığı dükkanların ve rengarenk Antıl yerli kıyafetli insanların bulunduğu tarihi meydanı geziyoruz. Akşamüzeri  İnkalar’ın; askeri, dini ve tarım merkezi olan Ollantaytambo’ya hareket. Vadiyi koruma amaçlı yapılmış tarihi İnka Terasları ve Ollantaytambo’nun dar sokaklarını geziyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Sacred Valley’de.
8. GÜN:  SACRED VALLEY, ''MACHU PICCHU'', CUSCO | 24 Haziran 2018 Pazar
Sabah kahvaltı sonrası Vistadome Treni ile harika manzaralar eşliğinde yapacağımız yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Aguas Calientes’e varıyoruz. UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESI'NDE bulunan, dünyaca ünlü İnka antik kenti Machu Picchu’ya servis araçları ile transferimiz yapılacaktır. And Sıradağları'nda 2.360 mt yükseklikte, Urubamba Vadisi üzerinde, İnka'li bir hükümdar olan Pachacutec Yupanqui tarafından kurulmuş Machu Picchu'yu (giriş ücreti dahil) rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Turumuzun ardından tren ile Cusco'ya hareket. Konaklama ve akşam yemeği Cusco’da.
9. GÜN: CUSCO | 25 Haziran 2018 Pazartesi
Kahvaltının ardından, Güney Amerika'nın en güzel İnka Kenti olan Cusco'da şehir turuna çıkacağız. Hem İnka Medeniyeti, hem de İspanyol koloni dönemine ait bir çok tarihi esere sahip Cusco'da yapacağımız şehir turunda; bazlikaların bulunduğu Plaza de Armas, üzerine Santo Domingo Kilisesi inşa edilmiş olan İnka Güneş Tapınağı Coricancha (giris ücreti dahil), Puca Pucara Kalesi (giriş ücreti dahil) ve UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LiSTESi'NDE bulunan Sacsayhuaman Inka Kalesi  gezilecektir. Konaklama ve akşam yemeği Cusco’da.
10. GÜN: CUSCO, LİMA | 26 Haziran 2018 Salı
Sabah kahvaltısının ardından Cusco Havalimanı’na transfer ve iç hatlar uçusu ile Peru’nun başkenti Lima’ya gidiyoruz. Krallar şehri olarak bilinen Lima’da yapılacak şehir turumuzda, UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESI'NDE bulunan Lima tarihi merkezi, Lima Katedrali, Hükümet Sarayı, Başpiskopos Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Bugün ayrıca, antik dönem Peru tarihine ışık tutan ve ülkenin en güzel özel müzesi olarak gösterilen Larco Herrera Müzesi (giriş ücreti dahil) gezilecektir. Akşam yemeği ve konaklama Lima’da.
11. GÜN: LİMA, BUENOS AIRES  | 27 Haziran 2018 Çarşamba
Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Lima Havalimanı'na varışımız sonrası pasaport, gümrük işlemlerimizi tamamlıyor ve Peru turumuzun ardından Arjantin'e uçuyoruz. Saat 12.00’de LA2429 sefer sayılı uçuş ile Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e hareket. Saat 18.30’da varışımızın ardından otele yerleşme (Arjantin'de saatler Peru'dan 2 saat ileridedir). Akşam yemeği ve konaklama Buenos Aires’de.
12. GÜN: BUENOS AIRES, “TIGRE”  | 28 Haziran 2018 Perşembe
Kahvaltının ardından Buenos Aires’te yapacağımız panoramik şehir turunda Plaza de Mayo,  Başkanlık Sarayı, Cabildo ve Buenos Aires Katedrali, La Boca semti, Caminito Bölgesi, San Telmo, Plaza Congreso ve kentin sembolü haline gelen Recoleta görecegimiz yerler arasındadır. Öğleden sonra ise Tigre Deltası'nda, Rio de La Plata ve Rio Parana nehirleri üzerinde tekne turu yapacağız. Akşam yemeği ve konaklama Buenos Aires’de.
13. GÜN: BUENOS AIRES “URUGUAY, COLONIA DEL SACRAMENTO”  | 29 Haziran 2017 Cuma
Sabah kahvaltısının ardından Uruguay’a giderek Colonia del Sacramento sehir turuna çıkacağız. (Pasaportlarınızı yanınıza almayı unutmayınız)  feribot  ile yapacağımız bir saatlik yolculuğun ardından Rio de La Plata’ya (Gümüş Nehri) 62 km uzaklıktaki UNESCO Dünya Kültür Mirasi Listesi'nde bulunan Colonia del Sacramento şehrine varıyoruz. Burada yapacağımız öğle yemeği dahil panoramik şehir turunda; Porton de Campo (şehir kapısı), Santisimo Sacramento Bazilikası ve Deniz Feneri göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam Buenos Aires’e dönüş. Akşam yemeği ve dünyaca ünlü Arjantin Tango gösterisi ardından konaklama Buenos Aires’te.
14. GÜN: BUENOS AIRES, İSTANBUL | 30 Haziran 2018 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak kentin kırsalına gidiyoruz. Bugün öğle yemeğimizi  Arjantin’in Estancia olarak adlandırılan çiftliklerinde yiyecek, (öğle yemeği dahil) Gaucha olarak adlandırılan Arjantin kovboylarını ve çiftlik yaşamını göreceğiz. Aksam Buenos Aires’e dönüş ve havalimanına transfer.
23.15 THY TK 16 sefer sayılı uçakla Buenos Aires’ten İstanbul’a hareket, geceleme uçakta.
15. GÜN: İSTANBUL, ANKARA | 01 Temmuz 2018 Pazar
Türk Hava Yolları’nın Buenos Aires – İstanbul uçusu, Sao Paulo’da duraklama dahil yaklaşık 17 saat sürmektedir, saat farkı sebebiyle İstanbul’a Cumartesi akşamı varılacaktır. 21.50 İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve İstanbul’dan ayrılacak yolcularımızla vedalaşma.
23.55 TK 2190 sefer sayılı uçakla İstanbul'dan hareket.
01.00 Esenboga Havalimanı'na varış. Gümrük işlemlerinden sonra Esenboğa Havalimanı'ndan özel aracımızla Tempo Tur önüne transfer ve gezimizin sonu.

Tur görevlisi
Kansav Arslan    
Ulaşım
THY İLE ANKARA VE İSTANBUL'DAN
Vize
VİZESİZ
Pasaportun süresi tur bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli olması şarttır.
Bu ve buna benzer sebeplerle ülkeye giriş yapamayan yolcuların sorumluluğu pasaport sahibine aittir.
Dışişleri Bakanlığı'nın yayımlamış olduğu resmi pasaportun geçerlilik sürelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz http://www.mfa.gov.tr/resmi.tr.mfa
Ücrete Dahil Olanlar
-THY ile Ankara / İstanbul / Sao Paulo –  Buones Aires /İstanbul/ Ankara uçusları,
-THY ile Ankara-İstanbul gidiş-dönüş bağlantı uçuşları 125 € Dahil
- Ankara Esenboğa Havalimanı gidiş dönüş transferler
- Rio de Jeneiro – Iguazu dış hat uçak biletleri
-Iguazu - Lima dış hat uçak biletleri
- Lima - Cuscuo – Lima iç hat uçak biletleri
- Lima – Buones Aires dış hat uçak biletleri
- HAVALIMANI VERGİLERİ
- Panoramik şehir turları
- 4* ve 5* Otellerde 13 Gece Konaklama
- Kahvaltı (13) ve 6. gün hariç aksam yemekleri (12)
- 3. 7. 13. ve 14 . günler toplam 4 öğle yemeği
-Corcovado Turu 100 USD
-İguazu Şelalesi-Arjantin-95 USD
-İguazu Şelalesi-Brezilya-95 USD
-Tigre Deltası Nehir Turu- 50 USD
- SEYAHAT GÜVENCE PAKETi POLiÇESi.
- Türkçe rehberlik hizmetleri
- Uçakta 20 kg bagaj hakkı
- KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
-15 TL Yurt Dışı Çıkış Vergisi pulu (Acentamizdan temin edebilirsiniz)
-Bahşişler ( Güney Amerika turlarında; grup adına dağıtılmak üzere, tur liderimiz gezi başında kisi başi 45 USD toplamaktadır / katılım zorunludur)
-6. gün akşam yemeği
-3. 7. 13. ve 14 . günler hariç öğlen yemekleri
-Programda dahil olduğu belirtilmeyen, diğer müze giriş ücretleri 
-Alkollü ve alkolsüz içecekler, telefon, ütü, ilaç vs gibi kişisel harcamalar
-Otellerde ücretli tv kanalları (pay tv)
Gerekli Malzemeler
Yağmurluk, terlik, şapka, su kabı(matara-termos), güneş kremi, antibakteriyel jel, küçük sırt çantası, yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti,sivrisinek kovucu, mayo.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
6 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
Yapılan Yorumlar
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
WhatsApp : (0 530) 224 56 42
Sosyal Medya
 
Copyright © 2018. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.