Hemşin, Laz, Gürcü Yaylaları Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

Hemşin, Laz, Gürcü Yaylaları Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
Duraklar
TRABZON OTOBÜS TERMİNALİ SAAT: 09.00

TRABZON HAVALİMANI SAAT:10.00
Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller
Heba yaylası Karagöl Yayla Evi (Dus WC ortak kullanim)
Çat Köyü (Odalarda Dus/WC vardir)
Ayder Yaylasi Ahsap Oteller (Odalarda Dus/WC vardir)
Programı Yazdır
6 GECE TAM PANSIYON KONAKLAMA
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
0,00 TL -
Tek Kişilik Oda
0,00 TL -
Odada 3. Kişi
0,00 TL -
Çocuk (1-0)
0,00 TL -
Bebek (0-0)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları
Gezi tarihinden 21 gün önce kesin kayıt yaptıranlara kişi başı 50 TL indirim veya peşin fiyatına 4 taksit.
Rezervasyon yapılan tarihe göre yukarıdaki indirimlerden sadece biri uygulanır.
Kampanya döneminde kurum indirimleri uygulanmaz.
10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
Kamilet Vadisi, Çifte Kemer Köprü, Mençuna Selalesi, Borçka Karagöl, Heba Yaylası, Atanoglu Yaylası, Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Gito Yaylası, Ambarli Yaylasi, Balıklı Göller, Palovit Selalesi, Zilkale, Pokut Yaylası, Sal Yaylası Ayder Yaylası, Avusor Yaylası, Avusor Gölü, Kavrun Yaylası, Çengovit Gölleri,

TUR TARAFIMIZDAN İPTAL EDİLDİĞİ TAKDİRDE; KATILIMCILARIN ALDIĞI EKONOMİ/PROMOSYON BİLETLERİNDE VERGİ HARİCİNDEKİ İADE EDİLMEYEN ÜCRET ACENTAMIZCA KARŞILANACAKTIR.

En az 10 kişi olmanız durumunda istediğiniz tur tarihini size özel olarak düzenleyebiliriz.

1.GÜN: TRABZON, ÇİFTE KÖPRÜ, KAMİLET VADİSİ, MENÇUNA ŞELALESİ, BORÇKA
Trabzon Otobüs Terminali'nde saat 09.00'da Trabzon Havalimanı'nda saat 10.00'da buluşuyoruz. Ankara'dan'dan kalkan uçağınız bir saat sonra, İstanbul'dan kalkan uçağınız ise 1 saat 45 dakika sonra Trabzon Havalimanı'na inmiş olur. Rötar olursa sorun yok. Biz sizi almadan bir yere gitmiyoruz. Otobüsle gelen dostlarımızı otobüs terminalinden önceden alıyoruz.
Siz Trabzon Havalimanı iç hatlar terminalinden çıktığınız an rehberimiz sizi karşılayacaktır. Bu konuda rahat olun.
Bagajlarımızı aracımıza yükledikten sonra Karadeniz Sahil Yolu'na dizilmiş Trabzon ve Rize ilçelerini geçer Arhavi'ye ulaşıyoruz. İlk durağımız Çifte Köprü. Kamilet ve Soğucak-Şahinkaya derelerinin birleştiği noktada, iki ayrı dere üzerine inşa edilmiş olan bu kemer köprüler ve bulundukları ortam sizleri büyüleyecektir. Köprüleri gezdikten sonra Kamilet Vadisi boyunca ilerleyerek Mençuna Şelalesi'ne yürüyeceğimiz patikaya yakin bir noktada duruyoruz. Bundan sonrasını yürüyerek gideceğiz. Gidiş-dönüş bir saatlik bir yürüyüşümüz var. Giderken genellikle çıkış. Ama patika çok düzgün ve yer yer tahta merdivenler yapılmış. Zaten yavaş çıkacağız. Çıktığınızda göreceğiniz görüntünün buna değdiğini göreceksiniz. Bir süre oturup dinleniyoruz. Şelale ilk basamakta 60 metreden, daha sonraki ikici basamakta 20 metreden dökülerek yüzülebilecek genişlikte bir havuz oluşturuyor. Daha sonra ayni patikadan aşağı iniyoruz. İniş çok kolay, ama bütün dağ kazalarının da inişte meydana geldiğini unutmuyoruz. Aracımızı bıraktığımız yerdeki tesiste çaylarımızı içtikten sonra Cankurtaran geçidi'ni geçerek Borçka'ya oradan da  Heba yaylasına çıkacağız. Havanin açik olmasi için dua etmekten başka çaremiz yok.Yayladaki, pansiyonumuza yerleştikten sonra Karçal Dağı'nı gören bir sırta yarim saatlik bir yürüyüşle çıkarak gün batımını izleyeceğiz.
Aksam yemeğinde pansiyon sahibi hanımın yaptığı yöresel yemekler var. Konaklama Heba yaylası Karagöl Yayla Evi'nde.
Duş, wc ortak
Öğle yemeği: Serbest ( Bu günkü öğle yemeği gezi ücretine dahil değildir.)
Yürüyüş süresi:1.5 saat
2.GÜN: YAYLA YÜRÜYÜSÜ, OTINGO ORMANLARI, KARÇAL DAGLARI
Kahvaltı sonrası hava durumuna göre rehberimiz yürüyüş rotası belirleyecek.  Ancak muhteşem bir patika ve çiçek dokusu bizlere eşlik edecek. Yol üzerinde tek bir noktada su kaynağı var. Bu nedenle mutlaka yanınıza su kabı almayı unutmayınız.Bir tarafımız Gürcistan'a kadar uzanan dağlar ve onların dibinde Macahel vadileri, bir tarafımız Otingo Ormanları, tam karşımızda bütün heybetiyle bizi selamlayan Karçal Dağı'nın Üç Kardeşler Zirvesi. Tadına doyum olmaz bu yürüyüşümüz boyunca uzaktan Gorgit Yaylası'nı, Beyazsu Yaylası'nı,  Adagül Yaylası'ni da göreceğiz. Rotamızda bir kaç yerde ufak tefek çıkışlar var fakat bunlar sizi fazla yormayacaktır.  Aynı patikadan geri dönerek pansiyonumuza ulaşacağız. Bu gün yolumuz üstünde restoran yok. Bu nedenle öğle yemeğini kumanya olarak yanımıza alacağız. Aksam yemeği ve konaklama Heba Yaylası Karagöl Yayla Evi'nde. (22/28 Temmuz turunda Aralık Köyünde Nigozmeri Pansiyon'da konaklanacaktır tüm odalarında duş/wc vardır)

Yürüyüş süresi: 5 saat

3.GÜN: BORÇKA KARAGÖL, RAFTING, SENYUVA KÖYÜ, ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ

Kahvaltı sonrası bagajlarımızı aracımıza yerleştirdikten sonra yayladan Borçka Karagöl'e doğru yürüyüşe başlıyoruz. Önce hep ineceğiz. Araba yolundan itibaren düz  ve kolay bir yürüyüş olacak. Borçka Karagöl'e kadar yürüyüşümüze devam edeceğiz. Son yılların cazibe merkezi haline gelen ve "Saklı Cennet" diye adlandırılan göl etrafında yürüyerek bol bol fotoğraf çektikten sonra Hopa'ya doğru yola çıkıyoruz. Hopa'da öğle yemeği molası vereceğiz. Bu gün menümüzde Karadeniz'in meşhur pidesi var. Yaninda salatası , ayranı da olacak elbette.Yemekten sonra aracımızla Ardeşen yakınlarındaki rafting noktasına gidiyoruz. Rafting yapmak zorunlu değil. Ama katılanları beklemek zorundayız. Rafting sonrası "Sevdaluk" dizisinin çekildiği Şenyuva Köyü, Çinçiva Köprüsü, Zilkale'yi gezip Palovit Şelalesi'ne gideceğiz. Dileyenlerle şelaleden itibaren bir saatlik yürüyüş yapacağız. Palovit Vadisi bölgenin en güzel vadilerinden biri. Yürüyüş çok kolay ve keyifli. Yürüyüş sonrası Fırtına Vadisi içinde bulunan pansiyonumuza gidip yerleşiyoruz. Dileyenlerle bölgede kısa yürüyüşler yapıp fotoğraf çekiyoruz.

Aksam yemeği ve Konaklama Pansiyonumuzda

Yürüyüş süresi: 2 saat

4.GÜN: GITO YAYLASI, AMBARLI YAYLASI, BADARA YAYLASI, BALIKLI GÖLLER
Kahvaltı sonrası Gito Yaylası'na çıkıyoruz. Gito , Çamlıhemşin'in değil, Hemşin'in yaylası. Gito da bir sırt yaylası. Bir taraftan Fırtına Vadisi, bir taraftan Hemşin Vadisi. Kaçkarlar, Pokut, Kale Köyü görülüyor. Hemen arkasındaki Balıklı zirvesi ayrı bir güzellik katıyor yaylaya. Yaylaya çıktıktan sonra hava durumuna göre aşağıdaki iki programdan birini uygulayacağız.

1-Ambarlı Yaylası'na kadar araçla gidip Balıklı Gölleri'ne gidiş-dönüş 3 saatlik bir yürüyüş yapabiliriz. Bir buçuk saat boyunca hep çıkacağız. Dönüşümüz de hep iniş seklinde olacak.
2-Gito Yaylası'nı gezip Badara Yaylası'na gidiş-dönüş 1,5 saatlik yürüyüş yapabiliriz.
Rehberimiz hava durumuna göre orada karar verecektir.
Daha sonra otelimize geri dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama Pansiyonumuzda

Yürüyüş süresi toplam: 3 veya 1.5 saat

5.GÜN: TAR DERESI, BULUT ŞELALESİ,  POKUT, SAL YAYLALARI
Kahvaltı sonrası bagajlarımızı aracımıza yerleştirdikten sonra otelden ayrılıyoruz. Pokut Yaylası'na çıkıyoruz. Pokut, Sal yaylalarına çıkan yol biraz zahmetli. Bir çok dergi ve gazeteye konu olmuş bu yaylalar bir sırtın üstünde, dolayısıyla hakim bir noktada. Hava açık olduğu zamanlar Kaçkar Dağları'nı, Çamlıhemşin köylerini, Amlakit ve Hazindağ yaylalarını buradan görmeniz mümkün. Yaylalar hiç bozulmamış. Elektrik kabloları bile yer altına alınmış. Sal Boğazı’ndan itibaren yürüyerek Sal Yaylası’nı geziyoruz. Ardından Pokut Yaylası’na yürüyerek geçeceğiz. Yaylar arası güzel patikalarda yapacağımız yürüyüş 1,5 saat sürecek. Öğle yemeğimizi yaylada yedikten sonra Çamlıhemşin'e iniyoruz.  Ayder yolu üzerinde yine güzellikler dolu başka bir vadiye gidip Tar Deresi boyunca gidiş-dönüş 1,5 saatlik bir yürüyüş yapacağız. Vadi büyülü bir güzelliğe sahip. Bulut Şelalesi’ne kadar sürecek yürüyüşümüz. Hafif hafif yükselerek çıkacağız. Acelemiz yok. Yavaş bir tempoda yürüyeceğiz. Şelale yaklaşık 70 metreden dökülüyor. Yürüyüşümüzün ardından  Ayder'e çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ayder'deki Ahsap Otelimizde
Yürüyüş süresi: 3 saat

6.GÜN:UKARI KAVRUN YAYLASI, ÇENGOVIT GÖLLERI

Kahvaltı sonrası Yukarı Kavrun Yaylası'na aracımızla çıkıyoruz. Yayla'dan başlayarak Kaçkar Dağları'nın hemen dibindeki göllere doğru yürüyeceğiz. Çengovit Gölleri diye adlandırılan bölge çiçek dokusuyla, gölleriyle , dağ manzarasıyla essiz bir güzelliğe sahiptir. Kaçkar Dağları bütün haşmetiyle her yerden sizi selamlayacak. Çıkış bizi epeyce zorlayacak. Ama çıktıktan sonra göreceğiniz güzelliklerin buna değdiğini göreceksiniz. Bu güzelliklerin tadını çıkarıp öğle yemeğimizi gölün kenarında kumanya olarak yedikten sonra ayni patikadan hep iniş olarak geri dönüyoruz. Hava koşulları uygunsa dileyenler göle girebilirler. Üç bin metre yükseklikte olduğumuzu ve göllerin eriyen karlardan beslendiğini, bu yüzden göl sularının soğuk olduğunu unutmayınız. Yayladaki kafede çay keyfi yaptıktan sonra Ayder 'deki otelimize geri dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama Ayder'deki Ahsap Otelimizde 
Yürüyüş süresi: 5 saat
7.GÜN: AVUSOR YAYLASI, DOBECELEZENA GÖLÜ ( AVUSOR GÖLÜ, BÜYÜK GÖL), TRABZON
Kahvaltıdan sonra Avusor Yaylası'na çıkıyoruz. Yolumuz üstünde Hacizeni ve Toba yaylaları var. Yayladan Kaçkar Dağları'nın bir bölümünü oluşturan, Altıparmak ve Kemerli Kaçkar zirvelerini görmek mümkün. Avusor Yaylası'ndan sonra Kemerli Kaçkar Dagi'nin tam dibinde bulunan göle yürüyeceğiz. Göl ve dağın göle yansıyan görüntüsü muhteşem. Çıkış yorucu, ama uzun değil. Yine de biz yavaş bir tempo ile çıkacağız. Bir buçuk saat sonra göldeyiz. Dönüş kolay sizi zorlamayacaktır. Yürüyüs sonrası dönüş yolculuğumuz baslayacak. Sizleri Trabzon Havalimanı ve Otobüs Terminali'nden yolcu ediyoruz. Trabzon'a varış saatimiz 19:00 
Yürüyüş süresi: 2,5 saat


HIZMET BEDELI VE KAPSAMI
Tur esnasinda kullanilmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün degildir.
Turlarimiz otel, ulasim araci, tur programi ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayri ayri düsünülemez.
Tempo Tur'un gündüz gerçeklestirilen tüm tur programlarinda "ekstra tur bedeli" adi altinda ayrica para toplanmaz.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanligi tarafindan sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaslarina verilen bir karttir.
Bir yil boyunca Kültür ve Turizm Bakanligi’na bagli olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret saglar.
Bu tur için T.C. Kültür ve Turizm Bakanligi'na bagli müze ve ören yerleri giris ücreti toplami: 0 TL dir
Tura baslamadan evvel,  Istanbul, Izmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Mugla, Aydin ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelere kimliginiz ile basvurup müzekart sahibi olabilir ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanligi'na bagli müzeleri ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.
MÜZEKART ÜCRETİ
Sınırsız giriş yapılabilen MÜZEKART 70 TL

Müze ve Ören yerlerine Girislerde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkinda Yönerge için tiklayiniz
Gezinin Videosu Için Tiklayiniz....

Ulaşım
TUR MINIBÜSLE YAPILACAKTIR.
Ücrete Dahil Olanlar
Trabzon'dan baslayarak tekrar Trabzon'a dönünceye kadar tüm ulasimlar, otellerde konaklama (6), kahvaltilar (6), ögle yemekleri-kumanya(5), aksam yemekleri (6),SEYAHAT GÜVENCE SIGORTA POLIÇESI, milli park ve özel müze giris ücretleri, rehberlik hizmetleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Ankara-Trabzon/ Ankara ulasimi, ilk gün kahvalti ve ögle yemegi, son gün ögle yemegi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanligi'na bagli müze ve ören yerleri giris ücretleri, yemeklerde alinacak alkollü ve alkolsüz içecekler, Rafting Ücreti.
Gerekli Malzemeler
Daha önce mutlaka giyilmiş bileklikli, sert tabanlı rahat bir yürüyüş botu. Spor ayakkabısı önermiyoruz. Onun yerine kışlık botlarınız daha çok işinize yarar. Yağmurluk , aslında olanağınız varsa panço tercih etmenizi öneriyoruz. Kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, zaman zaman serin olabileceği düşünülerek kazak, polar(alt-üst) giysi, küçük bir sırt çantası, terlik, alın lambası veya el feneri, bere, şapka, yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap, koruyucu krem, mayo, havlu, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, anti bakteriyel jel.
Diğer Bilgiler
ULAŞIM ve BULUŞMA:
Trabzon Havalimanı veya otobüs terminaline indiğinizde rehber arkadaşımız sizleri mutlaka bulacaktır.
Gezi tarihinden önce sizleri karşılayacak arkadaşımızın telefon numarası verilecektir. Şayet tur başlangıcından bir gün önce gitmeyi düşünüyorsanız kayıt esnasında arkadaşlarımız kalabileceğiniz otel için rezervasyon yapmaktadırlar.
ANKARA-TRABZON-ANKARA
AnadoluJet'in saat 08.30 Ankara-Trabzon ve saat 21.25 teki Trabzon-Ankara uçuslari en uygun seçenekler. Uçus süreniz yaklasik bir saattir.
Kesin kayit esnasinda arkadaslarimiz sizlere ulasim konusunda yardimci olacaklardir. Isterseniz biletlerinizi biz aliyoruz.
Ankara'dan Trabzon'a saat 20.00 de kalkan otobüslerde ayri bir seçenek. Ancak otobüs ile gitmeyi düsünüyorsaniz cumartesi günü hareket etmeniz gerektigini unutmayiniz. Çünkü turlarimiz pazar günü baslamaktadir. Ayrica iner inmez dönüs biletinizi de almaniz gerekir. Dönüs gününüz cumartesidir. Dönüs için saat 18.00 den sonra hareket edecek otobüsleri tercih etmeniz gerekir. Ankara-Trabzon arasi otobüsle yaklasik 11 saat sürmektedir.
Yaz döneminde uçak kalkis saatlerinde degisiklikler olabilir.
Herhangi bir rötar durumunda arkadaslarimiz sizi bekleyecektir.
ISTANBUL-TRABZON-ISTANBUL
AnadoluJet'in Istanbul Atatürk Havalimani-Trabzon, saat 07.00
Onurair Istanbul Atatürk Havalimani-Trabzon saat 06.40 uçuslari en mantikli seçenekler. Ancak Pegasus ve Sun Express' in de uçuslari var.
Dönüs için 20.05 deki AnadoluJet uçusu en uygun seçenek.
Ayrica Istanbul'dan Trabzon'a otobüsle de gidebilirsiniz. Biz önermiyoruz. Ama ben otobüsle yolculuk yapmayi seviyorum diyorsaniz , ona da saygimiz sonsuz.
IZMIR-TRABZON-IZMIR
AnadoluJet'in sabat 07.00 kalkisli Ankara baglantili uçagi gidis için en uygun seçenek. Trabzon'dan saat 20.05 de kalkan yine Ankara baglantili uçagi dönüs için uygun bir seçenek.
Biletinizi erken alirsaniz ucuz bilet bulma sansiniz yüksektir. Ancak uçusa olan talebe göre, gün içerisinde bile fiyat degisikligi olabilmektedir. Yaz döneminde bölgeye yogun talep oldugundan, geç yapilan rezervasyonlarda, ucuz bilet ve yer bulma sansi azalmaktadir.
Otobüs ile gelenleri Trabzon Otobüs Terminali'nden saat 09.00 da aliyoruz.
Bilet iptal ve iadelerinde havayolu kurulusunun kosullari geçerlidir.

ARA ULASIMLAR

Turlarimizda yayla yollari için en uygun olan Ford Transit minibüslerini kullaniyoruz. Soförlerimiz bölgeye hakim , yayla yollarini çok iyi bilen, deneyimli insanlardir.
YEMEK

Karadeniz'e gelen her insan yemek konusunda büyük bir beklenti içine girmektedir. Biz de mümkün oldugunca sizlere yöresel yemeklerden tattirmak için elimizden geleni yapiyoruz. Özellikle aksam yemeklerinde bu isteginizi karsilamaya çalisiyoruz.
Kahvaltilarda yöresel tereyagi ve peynir, zeytin, bal veya reçel, domates, salatalik her zaman bulabileceginiz yiyecekler. Zaman zaman buna muhlama da ekleniyor. Hemsin, Çamlihemsin bölgesinde muhlama yemeden dönülmez. Seveni çok, ama kimine de hitap etmedigini gördük.
Karadeniz'de yemeklerde genellikle tereyagi kullanildigini da unutmayiniz.
Ögle yemeklerinde kumanya vermek zorunda kaliyoruz. Yürüdügümüz yerlerde herhangi bir tesis olmadigindan ton baligi, domates, salatalik, peynir, ekmek, meyve suyu, ekmek arasi et veya tavuk verebilmekteyiz. Ancak denk gelen günlerde zaman zaman mangal keyfi yaptigimiz da oluyor.
DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

Turlarimizda risk en aza indirilmiştir. Ama hiç risk olmadığını da söyleyemeyiz.
Her hangi bir hastalığınız varsa rehberimizi önceden uyarınız. Sürekli kullandığınız ilaçları tur süresince yetecek kadar yaninizda bulundurunuz.
Yürüyüs içeren turlarda rehberimizin uyarılarını dikkate alınız ve kendi başınıza hareket etmeyiniz.
PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ 
Hava ve yol kosullarına göre rehber programda degisiklik yapma hakkina sahiptir.
Biz çok zorunlu olmadikça programimizi aynen uyguluyoruz. Ancak asiri yagis, heyelan gibi nedenlerden dolayi bir degisiklik söz konusu olursa rehberlerimizin ikinci, hatta üçüncü planlari mutlaka vardir.

HAVA KOŞULLARI: 
Yağmur ve sis olma olasılığı her zaman var. Zaman zaman soğuk olabileceği göz önüne alınarak malzeme getirilmelidir.
ALIŞVERİŞ:
Turumuz Tam Pansiyon konaklamalıdır. Bu yüzden tur boyunca fazla paraya ihtiyacınız olmayacak. Ardeşen-Pazar-Rize-Trabzon'daki bankalardan para çekebilirsiniz. Ancak buralardan sadece gidiş ve dönüş günlerinde geçtiğimizi de unutmayınız. Yöresel ürünlerden almak istiyorsaniz rehberlerimiz sizlere yer veya yerler önerecektir. Ama hiç bir personelimiz bu tür yerlerden herhangi bir menfaat temin etmeyi asla düsünmez.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
Yapılan Yorumlar
Cenap E.
Mesaj Sayısı :1
Kayıt Tarihi :16.9.2013
Mükemmel gezi
11.8.2015 13:33:32
2-8 Agustos tarihleri arasında gerçekletirilen Tempo nun bu turu tüm beklentilerimi fazlası ie karşıladı. Havanın genellikle yağmursuz olması bizim şansımızdı ama programın her aşaması ayrı bir heyecen ve güzelliklerle doluydu. Yürüyüşü seven her yaştaki gezginlere öneririm.

Cenap Erdemir.
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
WhatsApp : (0 530) 224 56 42
Sosyal Medya
 
Copyright © 2014. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.