+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

Marmaris, Datça, Gökova Körfezi, Dalyan Turu
Facebook Twitter Google+ Addthis
Paylaş :
Tur Tarihleri
15.07.2017 - 22.07.2017
05.08.2017 - 12.08.2017
19.08.2017 - 26.08.2017
Duraklar
1-22.15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-22.30 Tempo Tur önü
3-22.40 Milli Kütüphane - Bahçelievler
4-22.43 Söğütözü-Armada önü
5-22.45 Bilkent Köprüsü altı
6-22.48 Ümitköy Köprüsü altı
7-22.50 Koru Sitesi Migros karşısı
8-22.55 Yaşamkent BP Benzinlik önü
Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, buradan binenleri Bakanlıklar Vekaletler Caddesi - Atatürk Bulvarı köşesinde bırakılacaktır.
Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller
İDEAL PEARL Marmaris şehir merkezinde, tüm odalarında duş, wc, tv
Programı Yazdır
6 GECE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA, 3 TEKNE GEZİSİ
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
1435,00 TL -
Tek Kişilik Oda
1810,00 TL -
Odada 3. Kişi
1375,00 TL -
Çocuk (7-12)
1080,00 TL -
Bebek (0-6)
300,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları
GEZİ TARİHİNDEN 21 GÜN ÖNCE KESİN KAYIT YAPTIRANLARA KİŞİ BAŞI 50 TL İNDİRİM VEYA PEŞİN FİYATINA 4 TAKSİT
10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
Marmaris,Datça, Eski Datça, Can Yücel Evi (dışarıdan görülecektir) Gökova Körfezi, Sedir Adası, Orhaniye, Kızkumu, Bayır Köyü, Şelale, Dalyan, İztuzu Sahili, Selimiye, Bencik Koyu, Dişlice ve Kamelya Adaları.

1.GÜN: BULUŞMA VE HAREKET
Akşam saat 22.30 de TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket.
2.GÜN: GÖKOVA KÖRFEZİ, MARMARİS
Sabah saatlerinde Sakar Geçidi'nde Gökova Körfezi'ni seyredip Marmaris'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Marmaris'teki otelimizde açık büfe kahvaltı bizi bekliyor. Odalarımıza saat 14.00'te verilecek. Bu nedenle acele etmiyoruz. Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yapıp deniz veya havuzdan yararlanıyoruz. Otelimizde HER ŞEY DAHİL konaklıyoruz. Saat 14.00'te odalarımıza yerleştikten sonra otelimizin havuzunu kullanmaya devam ediyor veya denize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
Konaklayacağımız IDEAL PEARL OTEL denize 200 metre mesafededir. Biz denize sıfır konumundaki kardeş otelimiz  İDEAL PRIME BEACH 'in plajını kullanıyoruz. Bu otelin sadece plajını (havuz ve diğer tesislerini kullanamıyoruz) ve plajındaki tesislerde sunulan sandviç ve alkolsüz soğuk sıcak içecek hizmetlerinden yararlanıyoruz.
Not: Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmayınız.
3.GÜN:TURGUT ŞELALESİ, BAYIR KÖYÜ, KIZKUMU, MARMARİS
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için  İDEAL PEARL OTEL'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Kısa bir otobüs yolculuğu sonrası Turgut Köyü'ndeki şelaleleri görmeye gidiyoruz. Sığla ağaçları arasındaki şelaleye, patika ve dere kenarından yaklaşık 30 dakikalık yürüyüşle ulaşacağız. Suyla ormanın birbirini sarıp sarmaladığı bu gizli cennet köşesine olan keşif gezimizi tamamladıktan sonra Bayır Köy'de çınar ağaçlarının altında çay molası veriyoruz. Orhaniye'ye kadar gelip, Kızkumu'nu görmeden gitmek olmaz elbet! Kızkumu'nda bir yandan deniz üstünde yürüme mucizesine tanıklık ederken, bir yandan da bu mucizeyi yaratan efsaneyi kulaklarımıza misafir ediyoruz. Kralın kızıyla, balıkçının aşkını kutsayan Kızkumu'nda, yüzme molası sonrası dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'deki otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası Marmaris akşamlarının keyfini çıkarmak üzere buluşuyoruz.
4.GÜN: SEDİR ADASI
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için  İDEAL PEARL OTEL'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Otobüsümüzle yine kısa bir yolculuk sonrası Çamlı köyüne gidiyoruz. Buradan tekneye binip kumuyla meşhur Sedir (Kleopatra) Adası'na gidiyoruz., adadaki tarihi kalıntılar gezip deniz için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
5.GÜN: DATÇA
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için  İDEAL PEARL OTEL'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Bu sefer Can Yücel ile özdeşleşen  Datça'ya gidiyoruz. Sonra taş evler ile ünlü Eski Datça'da; cami, şair Can Yücel'in evinin dıştan görülmesi ve köy kahvesinde mola. Daha sonra deniz için serbest zaman. Akşam saatlerinde Marmaris'e hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
6.GÜN:MAVİ YOLCULUK, DALYAN, İZTUZU SAHİLİ, ÇAMUR BANYOSU
Kahvaltı sonrası Marmaris Limanı'ndan kısa bir "MAVİ YOLCULUK" yapacağız. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz.Marmaris'den Iztuzu Sahili'ne kadar büyük tekne ile gidiyoruz. Daha sonra küçük teknelere geçiyoruz.  Dalyan'ın en eski kültürünü barındıran Antik Kaunos Kenti'nin kaya mezarlarının büyüleyici güzelliğini gördükten sonra çamur banyosu ve kaplıca havuzlarının bulunduğu tesislere gidiyoruz. Aklınızda olsun çamurun içindeki mineraller gümüş takılarınızın kararmasına sebep oluyor bundan dolayı çamur banyosu havuzlarına girmeden bütün aksesuar eşyalarınızı çıkarmanızı öneriyoruz. Çamur ve kaplıca suları 39 derece sıcaklıkta olup, kükürt, klorür, sodyum, hidrojen sülfür, flüorür ve radyoaktif radon gazı içermektedir. Çamur banyosundan sonra küçük teknelerle İztuzu Sahili'ne geri dönüyoruz. Deniz için serbest zamandan sonra tekneyle Marmaris'e geri dönüyoruz. Öğle yemeği teknede alınacaktır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
7.GÜN: SELİMİYE, BENCİK KOYU, DİŞLİCE, KAMELYA ADALARI
Kahvaltı sonrası şirin bir sahil köyü olan Selimiye'ye gidiyoruz. Tekneyle Türkiye'nin en bakir kalmış koylarına gidiyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Bencik Koyu, Dişlice Adası, Kamelya Adaları'nı gezip yüzme molaları verdikten sonra Selimiye'ye geri dönüyoruz. Selimiye'de serbest zaman. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
8:GÜN: MARMARİS, ANKARA
Kahvaltı sonrası Marmaris Arkeoloji Müzesi ve kalenin gezilmesinden sonra dönüş yolculuğu. Saat 22.30 sularında Ankara'ya varış.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
Tempo Tur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.
Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
Bu tur için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücreti toplamı: 28 TL dir
Tura başlamadan evvel,  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelere kimliğiniz ile başvurup müzekart sahibi olabilir ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müzeleri ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.
MÜZEKART ÜCRETLERİ
1-Sınırsız giriş yapılabilen MÜZEKART 50 TL,
2-Bir yıl boyunca aynı müzeye 2 kez giriş yapılabilen MÜZEKART  40 TL

Müze ve Ören yerlerine Girişlerde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge için tıklayınız

Ulaşım
OTOBÜS İLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Otobüsle ulaşım, otelde her şey dahil konaklama(6), kahvaltılar (7), öğle yemekleri [6], akşam yemekleri(6), 3 tekne turu, çevre gezileri, SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Son gün öğle ve akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, tüm tekne gezilerindeki içecekler.
Gerekli Malzemeler
Mayo, havlu, şampuan, terlik, şapka, su kabı(matara-termos), açık renk pamuklu giysiler,  güneş gözlüğü, güneş yağı, küçük sırt çantası , yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, kazak, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, antibakteriyel jel.
Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ: Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler. NOT: Marmaris'te arıcılık yapıldığı için günlük turlara çıkarken parfüm kullanılmamasını öneriyoruz.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1435,00 TL 0,00 TL 1435,00 TL 1810,00 TL 0,00 TL 1810,00 TL 1375,00 TL 0,00 TL 1375,00 TL 1080,00 TL 0,00 TL 1080,00 TL
4 376,69 TL 0,00 TL 1506,75 TL 475,13 TL 0,00 TL 1900,50 TL 360,94 TL 0,00 TL 1443,75 TL 283,50 TL 0,00 TL 1134,00 TL
Yapılan Yorumlar
Ali Çetin K.
Mesaj Sayısı :4
Kayıt Tarihi :1.12.2010
Çok güzel bir tur, herseyiyle degdi.
25.8.2014 11:48:04
Tesekkürler Tempo%
21 kisi oldugu halde iptal etmediginiz için, 21 kisi olmasina ragmen
midibüs degil otobüs verdiginiz için (üstelik 2014 model), tekne tur-
larinda teknede sadece bizim grup oldugu için (sadece Gökova de
niz turu hariç).
Otel önceki Marmaris otelinden çok daha iyi ve merkezde Içmeler ve Marmaris dolmuslari otelin önünden geçiyor ve süre her iki yere
de 5-10 dakika. Otelin ulasim disinda olumlu yanlari% ücretsiz wifi,
sabah aksam esinti aliyor, bunalmiyorsunuz, restaurantda kesme-
kes yasanmiyor. Olumsuz yanlari ana yemekler zayif, banyolarda
küvet önlerinde su birikmesi, havlularin zaman zaman hafif lekeli
olmasi ʋiz kendi havlularimizi kullandik).
Tekne turlari çok güzeldi (özellikle Selimiye). Hatta bazi katilimci-
lar daha önce bu tura katilmalarina ragmen tekne turlari için tekrar katildiklarini söylediler ʋiz de dahil). Grubumuz küçük oldu
gu için kendi arkadaslarimizla ve kendi teknemizle çikmis gibi idik
Hepsinde tekne personeli kibar, ölçülü ve saygili idi. Özellikle Dalyan'da teknede Çipura ve mavi yengeç ʎxtra) mükemmeldi.
Bence Knidos gereksiz yere yarim günümüzü aldi. Antik kent, daha önce tarihi yerleri gezenler için fazla bir sey ifade etmedi.
Üstelik sicakta, alternatifinde deniz ve tekne turlari varken iyice
anlamsizlasti. Bir de gezmeyip çay bahçesinde oturmak isterseniz
kisi basi 10'ar TL. ören yeri giris ücreti ödüyorsunuz. 5 TL. kahve-
ye ödüyorsunuz, bunlar yetmiyormus gibi orasi tek oldugu için
eger grup avantajini da kullanamadiysaniz ʋiz kullanamadik) masa birlestirmek bile sorun oluyor. Zira "sizden 20 TL alacagimi
za tek tek masalardan daha fazlasini aliriz" ifadesini kullandilar. Oysa biz grup olarak neredeyse onun 10 katini ödedik. Turun o gününde Knidos olmadan sadece Datça gezilerek bir seyler içildik-
ten sonra günün kalan kisminda Datça içinde degil de Palamut bükü, Mesudiye vb. biryerde deniz+yemek molasi çok daha güzel
olurdu. Hele hele Selimiye benzeri bir tekne turu bambaska bir
güzellik ve denize doyum katardi.
Yine de çok güzel, tavsiye edilebilecek bir turdu. Tekrar tesekkür-
ler Tempo. Syg.
Ç.Karaduman
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
Faks : (0 312) 466 76 76
Sosyal Medya
 
Copyright © 2014. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.