+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96
Marmaris, Datça, Gökova Körfezi, Dalyan Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
16.08.2014 - 23.08.2014
30.08.2014 - 06.09.2014
06.09.2014 - 13.09.2014
Duraklar
1-21.45 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-22.00 Tempo Tur önü
3-22.10 Milli Kütüphane - Bahçelievler
4-22.13 Söğütözü-Armada önü
5-22.15 Bilkent Köprüsü altı
6-22.18 Ümitköy Köprüsü altı
7-22.20 Koru Sitesi Migros karşısı
8-22.25 Yaşamkent BP Benzinlik önü
Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, bu duraktan binenler , Vekaletler Caddesi ile Atatürk Bulvarı’nın kesiştiği noktada bırakılacaktır.
Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller
My Dream Otel-Marmaris- Açık yüzme havuzu
Marmaris şehir merkezinde, tüm odalarında duş, wc, tv
Programı Yazdır
6 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA, 4 GÜN YEMEKLİ TEKNE GEZİSİ
İki Kişilik Odada Kişi Başı
1120,00 TL -
Tek Kişilik Oda
1365,00 TL -
Odada 3. Kişi
1060,00 TL -
Çocuk (7-12)
840,00 TL -
Bebek (0-6)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları
GEZİ TARİHİNDEN 21 GÜN ÖNCE KESİN KAYIT YAPTIRANLARA KİŞİ BAŞI 50 TL İNDİRİM VEYA PEŞİN FİYATINA 4 TAKSİT
10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
Marmaris,Datça, Knidos Antik Kenti, Eski Datça, Can Yücel Evi (dışarıdan görülecektir), Cennet Adası, Kumlubük, Turunç, Amos, Akyaka, Azmakbaşı, Gökova Körfezi, Sedir Adası, Orhaniye, Kızkumu , Bayır Köyü, Şelale, Dalyan, İztuzu Sahili, Köycegiz Gölü, Selimiye, Bencik Koyu, Dişlice ve Kamelya Adaları.
4 Gün Yemekli Tekne Gezisi

RAMAZAN BAYRAMI TUR PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

1.GÜN: BULUŞMA VE HAREKET

Akşam saat 22.00 de TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket.
2.GÜN:GÖKOVA KÖRFEZİ, AKYAKA, AZMAKBAŞI, MARMARİS
Sabah saatlerinde yolda Denizli- Kale'de mola verip kahvaltı yapacağız. Kahvaltı sonrası güzel görüntüler eşliğinde yolculuğumuz devam edecek. Sakar Geçidi'nde Gökova Körfezi'ni seyredip Akyaka'ya ineceğiz. Gökova Körfezi'nde yapacağımız tekne turunda; Tavşan Adası, İncekum Plajı, kumuyla meşhur Sedir (Kleopatra) Adası, adadaki tarihi kalıntılar, Lacivert Koy, sualtı mağarası, Yunus ve Akvaryum koyları gezilecek ve denize girme molaları verilecektir. Öğle yemeği teknede alınacaktır. Tekne turundan sonra Azmakbaşı'nın gezilmesi ve Marmaris'teki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
Not: Tekne turu ve yüzmek için mayo, havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmayınız.
3.GÜN:ORHANİYE, KIZKUMU, MARMARİS
Kahvaltı sonrası Orhaniye'den Turgut Köyü'ndeki şelaleleri görmeye gidiyoruz. Sığla ağaçları arasındaki şelaleye, patika ve dere kenarından yaklaşık 30 dakikalık yürüyüşle ulaşacağız. Suyla ormanın birbirini sarıp sarmaladığı bu gizli cennet köşesine olan keşif gezimizi tamamladıktan sonra Bayır Köy'de çınar ağaçlarının altında çay molası veriyoruz. Orhaniye'ye kadar gelip, Kızkumu'nu görmeden gitmek olmaz elbet! Kızkumu'nda bir yandan deniz üstünde yürüme mucizesine tanıklık ederken, bir yandan da bu mucizeyi yaratan efsaneyi kulaklarımıza misafir ediyoruz. Kralın kızıyla, balıkçının aşkını kutsayan Kızkumu'nda, yüzme molası sonrası dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'deki otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası Marmaris akşamlarının keyfini çıkarmak üzere buluşuyoruz.
4.GÜN: CENNET ADASI, KUMLUBÜK, TURUNÇ, AMOS
Kahvaltı sonrası Marmaris'ten çıkacağımız yemekli tekne turunda; Cennet Adası, Kumlubük, Turunç, Yeşil Deniz ve Amos görülecektir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
5.GÜN: DATÇA, KNİDOS ANTİK KENTİ, APOLLON TAPINAĞI, STOA
Kahvaltıdan sonra Datça'ya varış ve midibüslerle Knidos Antik Kenti'ne hareket. Knidos'da; küçük ve büyük liman, tiyatro, odeon, ünlü güneş saati, Apollon Tapınağı, Dionysos, Stoa ve eski kent dokusunun görülmesinden sonra Datça'da deniz için serbest zaman. Öğleden sonra  taş evler ile ünlü Eski Datça'da; cami, şair Can Yücel'in evinin dıştan görülmesi ve köy kahvesinde mola. Akşam saatlerinde Marmaris'e hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
6.GÜN:DALYAN, İZTUZU SAHİLİ KÖYCEĞİZ
Kahvaltı sonrası otobüsümüzle Dalyan'a hareket. Dalyan'da yapacağımız tekne turunda; İztuzu Sahili, kanallar, Köycegiz Gölü'nün görülmesi. İztuzu Sahili'nde yüzme molası verilecektir. Öğle yemeği teknede alınacaktır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
7.GÜN: SELİMİYE, BENCİK KOYU, DİŞLİCE, KAMELYA ADALARI
Kahvaltı sonrası yemekli tekne turu için Selimiye'ye hareket. Bencik Koyu, Dişlice ve Kamelya Adaları'nda yüzme molası. Tekneyle Selimiye'ye dönüş. Selimiye'de serbest zaman. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası Marmaris akşamlarının keyfini çıkarmak üzere buluşuyoruz.
8:GÜN: MARMARİS, ANKARA
Kahvaltı sonrası Ankara'ya hareket. Saat 21.00 sularında Ankara'ya varış.
 
HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Hava ve yol koşulları nedeniyle rehber tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. 
TEMPO TUR'UN YURT İÇİ TURLARINDA EKSTRA TUR BEDELİ ADI ALTINDA HİÇBİR ÜCRET TOPLANMAZ.
Müzekart uygulaması, müze ve ören yerlerinden ücretsiz yararlanma
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli müzekart 20 TL, tam müzekart 40 TL ücret karşılığında alınabilir. 
T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları, 17 yaş altı ve 65 yaş üzeri misafirler müze ve ören yerlerine kimliklerini ibraz etmeleri durumunda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerine ücretsiz giriş yapmaktadırlar.
Müzekart sahibi olun 40 TL ye müzelerden bir yıl boyunca ücretsiz yararlanın.
Bu tur için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücreti toplamı: 25 TL dir

Müze ve Ören yerlerine Girişlerde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge için tıklayınız

Ulaşım
OTOBÜS İLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Otobüsle ulaşım, otelde konaklama(6),kahvaltılar (7), akşam yemekleri(6), 4 tam gün yemekli tekne turu, çevre gezileri, SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Üçüncü ve beşinci gün öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
Gerekli Malzemeler
Mayo, havlu, şampuan, terlik, şapka, su kabı(matara-termos), açık renk pamuklu giysiler,  güneş gözlüğü, güneş yağı, küçük sırt çantası , yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, kazak, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, antibakteriyel jel.
Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ:
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
 Taksit Seçenekleri
Arkadaşına Öner
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1120,00 TL 0,00 TL 1120,00 TL 1365,00 TL 0,00 TL 1365,00 TL 1060,00 TL 0,00 TL 1060,00 TL 840,00 TL 0,00 TL 840,00 TL
4 294,00 TL 0,00 TL 1176,00 TL 358,31 TL 0,00 TL 1433,25 TL 278,25 TL 0,00 TL 1113,00 TL 220,50 TL 0,00 TL 882,00 TL

Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Arkadaşınızın E-mail Adresi 1
Arkadaşınızın E-mail Adresi 2
Arkadaşınızın E-mail Adresi 3
Arkadaşınızın E-mail Adresi 4
Arkadaşınızın E-mail Adresi 5
Mesajınız
Yapılan Yorumlar


 
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
Faks : (0 312) 466 76 76
Sosyal Medya
Diğer Bilgiler
Bilgi Sayfaları

Copyright © 2014. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.