Ramazan Bayramı Yedigöller, Düzce Şelaleleri, Abant, Gölcük Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

Ramazan Bayramı Yedigöller, Düzce Şelaleleri, Abant, Gölcük Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
Duraklar

Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
1-07.45 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-08.00 Tempo Tur önü
3-08.10 Milli Kütüphane - Bahçelievler
4-08.13 Söğütözü-Armada önü
5-08.15 Eskişehir yolu Bilkent Köprüsü altı
6-08.18 Eskişehir yolu Ümitköy Köprüsü altı
7-08.20 Eskişehir yolu Koru Sitesi Migros karşısı
8-08.35 Eryaman - Optimum önü
* Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, buradan binenleri Bakanlıklar Vekaletler Caddesi - Atatürk Bulvarı köşesinde bırakılacaktır.
* Eryaman-Optimum durağından binenler dönüşte Aile Yaşam Merkezi'nin önünde indirilecektir

Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller

Hızel Otel Düzce (***)

Programı Yazdır
2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA + 1 ÖĞLE YEMEĞİ
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
0,00 TL -
Tek Kişilik Oda
0,00 TL -
Odada 3. Kişi
0,00 TL -
Çocuk (7-12)
0,00 TL -
Bebek (0-6)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
Yedigöller (Büyük Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl, İnce Göl), Samandere Şelalesi, Aydınpınar Şelalesi, Efteni Gölü, Güzeldere Şelalesi, Toptepe, Topuk Yaylası, Abant, Akkaya Travertenleri, Gölcük

1.GÜN: ANKARA, YEDİGÖLLER
Sabah saat 08.00 TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket. Bolu'dan Yedigöller yoluna giriyoruz.Yolumuz üzerinde seyir terasından panoramik olarak Yedigöller’i izledikten sonra,  kayın ağaçları arasından 500 yaşındaki "karaçam"ı görmek için gidiş dönüş bir  kilometre yürüyüş yapıyoruz. Yedigöller  Milli Parkı'na  girdikten sonra tekrar aracımızdan inerek yürüyüşümüze devam ediyoruz.  Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Kurugöl, Dilek çeşmesi ve Yedigöller Şelalesi'ni görerek Büyük Göl kıyısında mola verip dinleniyoruz. Daha sonra Büyükgöl, Seringöl, Deringöl yürüyüşünü yaparak dönüşe geçiyoruz. Yedigöller'de mangal yakmak yasaklandığından beraberimizde getirdiğimiz aperitif/sandviç veya burada bulunan kafede ekmek arası sucu/köfte ekmek yedikten sonra Düzce'ye hareket. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Düzce'deki otelde.
2.GÜN: SAMANDERE ŞELALESİ, AYDINPINAR ŞELALESİ, GÜZELDERE ŞELALESİ
Kahvaltı sonrası Samandere Şelalesi'ne gidiyoruz. Tabiat anıtı ilan edilen ağaçların arasından şiddetle akan sular, beyaz köpükler halinde dökülerek cadı kazanı içinde derin kayalıkların arasında adeta kaynamaktadır. Şelalenin arkasındaki kayanın içinde, doğal olarak oluşan mağara ile bir ara kaybolan sular biraz ilerden tekrar ortaya çıkarak akışını sürdürmektedir. Şelale gezimizden sonra Düzce yakınlarında Aydınpınar Köyü içerisinde olan dört şelaleden en rahat yürüyüşü olan ilk şelaleye yaklaşık 40 dakikalık bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası öğle yemeği molası. Yemekten sonra bünyesinde 35 tanesi kalıcı olmak üzere toplam 150 çeşit kuşa ev sahipliği yapan göçmen kuşların göç yolu üzerinde bulunan önemli ve ender merkezlerden biri olan Efteni Gölü'nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından güzel manzaralar eşliğinde Güzeldere Şelalesi'ne ulaşıyoruz. Sayması uzun süren merdivenlerin sonunda 130 metre yükseklikten dökülen suyun doğal coşkusunun değişik ağaç türleri ile renk cümbüşü oluşturduğu, güneş ışınları ile gökkuşağını içinde barındıran Türkiye'nin en büyük şelalelerinden Güzeldere Şelalesi'ni görüyoruz. Aynı merdivenleri tekrar çıktıktan sonra farklı bir yoldan yolumuz üzerindeki Toptepe'de vereceğimiz molada Efteni Gölü ve Düzce Ovası'nı tepeden fotoğraflayarak gezimizi tamamlıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Düzce'deki otelde.
3.GÜN: TOPUK YAYLASI, ABANT, GÖLCÜK
Kahvaltı sonrası Topuk Yaylası'na çıkış. Fenerbahçe Spor Kulubü tarafından çevre düzenlemesi ve spor tesisi yapılan yayladaki gölet çevresinde yürüyüş yaptıktan sonra Abant'a varış. Göl çevresinde isteyenlerle yaklaşık iki saatlik yürüyüş. Yürümek istemeyenler ata binebilir, faytonla gezinti yapabilirler. Daha sonra yöresel ürünlerin satıldığı çarşıda alışveriş için serbest zaman. Abant gezimizin ardından Pamukkale benzeri bir oluşum olan Akkaya Travertenlerini ziyaret ediyoruz, ardından her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Gölcük Tabiat Parkı’na gidiyoruz. Dileyenlerle göl çevresinde gezinti yaptıktan sonra dönüş yolculuğu. Akşam saat 20.30 sularında Ankara’ya varış

Ulaşım
MİDİBÜSLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Midibüsle  ulaşım, otelde konaklama(2), kahvaltı(2), mangalda öğle yemeği (1), akşam yemeği(2), SEYAHAT GÜVENCE POLİÇESİ, müze ve ören yeri girişleri, rehberlik hizmetleri ve KDV.
Ücrete Dahil Olmayanlar
Birinci gün kahvaltı, son gün hariç tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
Gerekli Malzemeler

Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi, pil, yedek film veya yedek hafıza kartı, şarj aleti, antibakteriyel jel.

Diğer Bilgiler

ÖĞLE YEMEKLERİ: Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmeti alabilirler.

 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
4 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
Yapılan Yorumlar
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
WhatsApp : (0 530) 224 56 42
Sosyal Medya
 
Copyright © 2018. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.