Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

KATEGORİLER
DÖVİZ KURLARI
USD 5,37 TL
EURO 6,11 TL
Web sitemizin kullanımı ile ilgili ipuçları
1- Yurt içi gezilerimizde sizi alabileceğimiz duraklar programlarda tur tarihlerinin altına yazıldı ve durakların yerini daha iyi görebilmeniz için durak krokileri hazırlandı. ‘’Durak krokileri için tıklayınız.’’ bölümünden ulaşabilirsiniz.
2- Gezi veya tatil satın alırken kredi kartlarının sizlere sağladığı avantajları görebilmeniz için; tüm tur programlarınız altındaki bölümde bulunan"kredi kartı kolaylıkları" bölümünü tıklayarak hangi  kredi kartlarında güncel kampanya olduğunu öğrenebilirsiniz.
3- Tüm tur programlarının sol bölümünde tur fotoğraflarının altında  "Yorumları okumak için tıklayın" bölümüne girerek; yorumları okuyabilir, katıldığınız gezilerimizle ilgili  anılarınızı, eleştiri veya o gezi ile ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Bu bölüme sadece web sitemize üye olanlar yorum yazabilirler.
4- Yurtiçi veya yurtdışı tur satın alırken hangi hususlara dikkat etmeniz gerektiğini anlatılan bir bölüm oluşturuldu. Bunun için tur programlarının altındaki ''tur satın alırken dikkat edilecekler'' bölümünü tıklayarak okuyabilirsiniz.
5- Daha bilinçli bir tüketici olmanız için "Kütahya Çizelgesi" sitemizde; tüm sayfaların en altındaki bilgi sayfaları başlığı altından yurt içi veya yurt dışı paket tur sözleşmelerini tıklayarak ‘’Kütahya Çizelgesi’’ yazısına ulaşabilirsiniz. 
6- Yurt içi paket tur ve yurt dışı paket turların kapsamı içinde olan paket tur seyahat sigortasının hangi risklerinizi güvence altına aldığını yurt içi ve yurt dışı tur programlarının alt kısmında yer alan ‘’Seyahat sigorta güvence poliçesi’’ bölümünü tıklayarak okuyabilirsiniz.
7- Günübirlik Doğa yürüyüş gezilerine yeni başlayacak dostlarımıza önerilerimiz adı altında bir sayfa oluşturuldu. Bu sayfayı okumanız için günü birlik doğa yürüyüş programlarının altında yer alan ‘'Doğa yürüyüş turlarına yeni başlayanlara önerilerimiz için lütfen tıklayınız'' bölümünden ulaşabilirsiniz.
8- Mavi yolculuk yapmayı düşünüyorsanız nelere dikkat edeceğiniz ve bu tür gezilerde gerekli olacak malzemelere ilişkin bilgilere; tüm sayfaların en altında yer alan diğer bilgiler başlığı altında yer alan önemli bilgi linkleri kısmına tıklayarak açılan sayfada “Mavi yolculuğa çıkarken dikkat edilecek hususlar için tıklayınız” bölümünden ulaşabilirisiniz. 
9- Ana sayfamızın en alt kısmında yer alan diğer bilgiler başlığı altından güncel tur broşürlerimize ulaşabilirsiniz. 
10- Ne zaman, nereye gitmek istiyorsunuz?
Sitemizde tüm sayfalarda en üstte sağ tarafta giriş yap/üye ol butonları altındaki Gezi Takvimi linkini tıklayarak yurt içi ve yurt dışı gezilerimizin tarihlerini görebilirsiniz ve dilediğiniz geziye bu sayfadan ulaşabilirsiniz
11- Erken rezervasyon indirimleri tüm yurt içi ve yurt dışı gezilerimizde erken rezervasyon indirimleri uygulanmaktadır. Gezilerimizdeki erken rezervasyon indirimlerini, tur fiyatlarının altındaki kutu içinde görebilirsiniz.
12- Gemi Tur takvimine ulaşmak için; tüm gemi turlarında ''Tur fiyat ve detayları kutucuğunun'' altından  ''gemi tur takvimi için tıklayın'' linkinden ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
WhatsApp : (0 530) 224 56 42
Sosyal Medya
Diğer Bilgiler
Bilgi Sayfaları
 
Copyright © 2018. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.