Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Haber Detayları
 Bonus, World, Axess Kampanya (4.10.2019 15:53:43)

Bonus'a Özel Tursab'ta 2 Taksit
Kampanya 100 TL ve üzeri 2 - 6 arası taksitli işlemlerde geçerlidir
- 2-6 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 6 olup, 2 taksite +2, 4 taksite +2, 5 taksite +1 taksit eklenecektir.
- Kampanya 01 – 31 Ekim  2019 tarihleri arasında geçerlidir.
- Kampanya 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
- Kampanyaya Bonus, Money Visa , Bonus Business Card,American Express, Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank,TEB, ING, Burgan Bank Bonus, Şekerbank Bonus Cardlar ,Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB) Happy Card ve Ticari Kartlar dahildir.
-Flexi'nin kampanyadan yararlanabilmesi için bankamızda kayıtlı karta bağlı telefondan 3340'a "EVET TURSAB" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesi ile sms atılması gerekmektedir. SMS’in sistemimize ulaşmasından sonraki işlemlerin dikkate alınacaktır.
- Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar kampanyaya dahil değildir.
- Kampanya sadece taksitli işlemlerde geçerlidir. Tek ödeme ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.
- Sanal pos ve mail orderlar kampanyaya dahildir.

World'e Özel +2 taksit fırsatı
01-31 Ekim 2019  tarihleri arasında World Üye İş yeri olan seyahat acenteleri ve otellerden yapılan 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +2 taksit!
KAMPANYA DETAYLARI
World Kart ile yapılan 100 TL ve üzeri harcamalara joker vadaa üzerinden +2  taksit.

Axess vade farksız +2 taksit fırsatı!
Axess ile 31 Ekim 2019’a kadar kampanyaya dahil olan seyahat acentelerinden yapacağınız vade farksız 2-4 taksitli alışverişlerinizde, +2 taksit!
*Artı taksit imkanı ile birlikte, bireysel kartlar ile yurt dışına ilişkin harcamalarda azami 6 taksit, yurt içine ilişkin harcamalarda ise azami 9 taksit yapılabilir. Ticari kartlar ile azami taksit sınırı 9 taksittir.
*Kampanyadan Axess, Wings, Free kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card, Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
*Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
*Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.

  Diğer Haberler