Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Haber Detayları
 Shop and Miles Mil Puanlarınızı Alışverişlerde Kullanabilirsiniz (28.11.2014)

Artık millerinizi sadece uçarken değil, www.shopandmiles.com adresi üzerinden alışveriş yaparken de kullanabileceksiniz.

GENEL BİLGİLENDİRME
Miles&Smiles üyeleri, Turkish Airlines biletleri satın aldıkça, Miles&Smiles ‘ ın iş ortakları üzerinden alışveriş yaptıkça ve ayrıca www.shopandmiles.com Internet adresi üzerinden PARA ile alışveriş yaptıkça Mil kazanırlar. 
MİL kazanan Miles&Smiles üyeleri bu Mil ‘ lerini kullanarak www.shopandmiles.com Internet adresi üzerinde ürün sipariş verebilirler. Shop&Miles Katalog ile ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi için 444 1 849 no ‘ lu telefondan Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 
www.shopandmiles.com Katalog sitesi sizlerin Mil ya da para ile yapacağınız ürün siparişleriniz için hizmet sunar. THY veya Miles&Smiles ile ilgili konular için ( örneğin hesabınızdaki Mil miktarı / Mil satın alma, Mil hesapları ya da uçak bileti gibi konular için ) lütfen 444 0 849 Numaralı telefonu arayınız.
Bu programa sadece Miles&Smiles üyeleri katılabilirler. Turkish Airlines, herhangi bir zaman, hiçbir sebep göstermeksizin bu programı durdurma, uzatma veya yürürlükteki kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar. Turkish Airlines Shop&Miles Katalog Sanal Mağaza tarafından (http://www.sanalmagazakurumsal.com) yönetilmektedir.
Kaynak:Shopandmiles.com

 

  Diğer Haberler