Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Haber Detayları
 24.Dendroloji (Ağaç Bilim) Okulu Başlıyor (21.4.2015)

Derneğimiz, başta ormansızlaşma olmak üzere kırsal çevre sorunlarını çözümlemeye yönelik çalışmalar yapan gönüllü bir kuruluştur. Ankara’nın geleneksel kültür ve eğitim etkinliklerinden biri haline gelen bir etkinliğimiz de her sene yaklaşık 150 katılımcıyla gerçekleşen 1992’den bu yana düzenlediğimiz “Dendroloji (Ağaç Bilim) Okulu”dur.
Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği ve tüm diğer etkinliklerimiz gibi katılımı ücretsiz olan bu okulumuzda ekoloji ve ağaçları tanıma,  konularının yer aldığı kuramsal ve uygulamalı seminerler verilmektedir. Bu sene “Dendroloji (Ağaç Bilim) Okulu”nu 9-16-23-30 Mayıs ve 6 Haziran 2015 Cumartesi günleri saat 10.00-14.00 arasında salonda kuramsal eğitim, saat 15.00-18.00 arasında ise belirlenen parklarda uygulamalı olarak yapacağız.

 
Ağaçlara ve ormanlara ilgi duyan ve gönül veren her yaştan, her öğrenim düzeyinden yurttaşın katılabileceği “Dendroloji (Ağaç Bilim) Okulumuz” Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kırmızı Salon’da (Tandoğan) gerçekleştirilecektir. Etkinliğe katılım ücretsizdir.
 
Ayrıntılı Bilgi  ve Kayıt İçin:
kirsalcevreormancilik@yahoo.com adresine AD,SOYAD, E-POSTA VE TELEFON bilgilerinizle başvurabilir,
veya 425 94 14 no’lu telefonu (telesekretere not bırakarak) arayabilirsiniz.
Okulumuza katılmak için e-posta veya telefonla (telesekretere not bırakarak) kaydınızı yaptırabilirsiniz.
 
(Derneğimizin Adresi: Bestekar Sokak No:30/8 ÖZOK Apt. Kavaklıdere/ANKARA)
 
  Diğer Haberler