Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Haber Detayları
 Gezi Anılarınızı Okumak için sabırsızlanıyoruz (28.1.2016)

Gezi Anılarınızı Okumak için sabırsızlanıyoruz

Tempo Tur ile gerçekleştirdiğiniz herhangi bir Yurt Dışı seyahatinizi yazıya dökerek paylaşmak istermisiniz ? 
Aşağıda verilen detaylara uygun yazılarınız hem Tempo Tur’a ait gezi bloğunda yayınlanarak, Facebook gibi sosyal medyadan tüm gezi sevenler ile paylaşılacak, hem de 2016 yılında kullanılmak üzere tüm yazı gönderenlere (yarışma değildir) Hediye Çeki verilecektir.

Yazı İçeriği Hakkında :
-Tempo Tur ile yapılan bir yurt dışı gezisi olması
-Gezi tarihi, mevsim koşullarının kısaca belirtilmesi. 
-Gezilen yerlerden aklınızda kalan güzel deneyimler. Rehberinizin anlattığı konulardan aklınızda kalan ilginç ve güzel notlar. Gezilen yerlerde sizi heyecanlandıran, şaşırtan, mutlu eden yerler ve anılar (ansiklopedik bilgiler vermeden).
-Geziyi gün gün de anlatabilirsiniz, birkaç şehir veya bölgeden de bahsedebilirsiniz.
-Tempo Tur’u tercih etme nedeniniz 
- Kişisel tavsiyeleriniz. Başkalarının; bu geziye niçin gitmeleri ve bu yerleri görmeleri gerektiğinin belirtilmesi.
- Yazılarınız Sosyal Medya’da her yaştan okuyucuya sunulacağı için; argo içerik olmamasına, noktalama işaretlerine, yazım kurallarına özen gösterilmesi.

Katılım Koşulları ve Yazı Teslim Tarihi:
-Gezi Anılarını paylaşmak isteyenlerin isimlerini öncelikle Tempo Tur’a bildirmeleri gerekmektedir. Lütfen 15 Şubat 2016 Pazartesi gününe kadar tempo@tempotur.com.tr e-mail atarak, anılarınızı paylaşmak istediğiniz gezinin adını bize bildiriniz. 
-Yazı tamamlama ve teslim son tarihi 20 Şubat 2016’dır. Lütfen Gezi Anı yazınızı tamamlayarak bu tarihine kadar tempo@tempotur.com.tr adresine e-mail atınız.
- Herkes sadece 1 yazı ile katılabilir. Aynı aileden o tura katılmış olmak koşulu ile herkes ayrı ayrı anı yazısı ile katılabilir ve ödül alabilir.  

Yazı Boyutu ve Ödül :
-Gezi anı yazısı, içeriği uygun olan ve belirtilen süreler içerisinde Tempo Tur’a ulaştırılan bütün yazıların sahipleri, Tempo Tur’un gezilerinde kullanılmak üzere indirim çeki ile ödüllendirilecektir.
-Yazı tipi Font: Ariel, Yazı tipi boyutu Punto: 12 olması
-Teslim edilen yazınızın “fotoğrafsız” en az 2 sayfa olması gerekmektedir.
-İsteyen ayrıca yazı ile kendi fotoğraflarını da bize gönderebilirler.Fotoğraflar jpeg formatında ( en fazla 10-12 adet) gönderebilir.
-Yazılarınız sosyal medyada yayınlanmadan önce fotoğraflar da eklenecektir. 
 

Ödül ve Ödül Kullanımı:
* 2  A4 sayfa gezi anı yazısı 100 TL indirim çeki
* 3  A4 sayfa ve daha uzun gezi anısı yazanlara 150 TL indirim çeki
 
- İndirim ödül çekleri; Tempo Tur broşüründe ilan edilen yurt içi veya yurt dışı gezilerde kullanılabilir (özel arkadaş, dernek, okul vb. grup gezilerinde geçerli değildir).
-Tüm diğer indirimler yapıldıktan sonra kullanılır (erken kayıt, grup veya kurum indirimlerine ilaveten kullanılır, diğer indirim haklarınız yanmaz).
- İndirim çeklerini kendi veya arkadaşınız için kullanabilirsiniz.
-Birden fazla indirim çeki aynı kişi için, aynı turda birleştirilerek kullanılamaz.
-Günübirlik gezilerde, indirim çeki tutarı gezi ücretinden fazla ise, kişi başı indirim yerine, iki kişinin toplam ücretinden indirim yapılarak da kullanıla bilinir. 
--Günübirlik gezilerde, indirim çeki tutarı gezi ücretinden fazla ise ve sadece tek kişi için kayıt yaptırılıyorsa, ayrıca bir para iadesi yapılmaz. Kalan bakiye, yolcu cari hesabına 2016 yılı sonuna kadar başka bir gezide kullanılmak üzere kaydedilir.
- İndirim ödül çekleri 2016 yılı sonuna kadar geçerlidir.
 
 
 
  Diğer Haberler