Beyşehir, Yalvaç, Eğirdir, Kovada Gölü, Sagalassos Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Beyşehir, Yalvaç, Eğirdir, Kovada Gölü, Sagalassos Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
Duraklar
1-07.15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-07.30 Tempo Tur önü
3-07.40 Milli Kütüphane – Bahçelievler
4-07.43 Ufuk Üniversitesi Hastanesi önü
5-07.50 Yüzüncü yıl Köprüsü altı
6-07.55 Keklikpınarı Sapağı
Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, bu duraktan binenler , Vekaletler Caddesi ile Atatürk Bulvarı’nın kesiştiği noktada bırakılacaktır.
Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller

APOSTEL OTEL
Eğirdir Gölü kenarında, tüm odalarda duş, wc

2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
0,00 TL -
Tek Kişilik Oda
0,00 TL -
Odada 3. Kişi
0,00 TL -
Çocuk (7-12)
0,00 TL -
Bebek (0-6)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir ve çocuk ücretlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları
GEZİ TARİHİNDEN 21 GÜN ÖNCE GEZİ ÜCRETİNİ YATIRANLARA KİŞİ BAŞINA 25 TL İNDİRİM VEYA PEŞİN FİYATINA 4 TAKSİT
10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
Beyşehir, Beyşehir Regülatörü, Yalvaç, Psidia Antiocheia, Eğirdir Gölü, Eğirdir, Yeşil Ada, Can Ada, Dündar Bey Medresesi, Hızır Bey Camii, Kovada Gölü Milli Parkı, Yazılı Kanyon Tabiat Koruma Alanı, Akpınar köyü, Ağlasun, Sagalassos Antik Kenti, Burdur Arkeoloji Müzesi
1.GÜN: ANKARA, BEYŞEHİR, YALVAÇ, EĞİRDİR
Sabah saat 07.30 da TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket. Kulu-Cihanbeyli-Konya rotasını izleyerek Beyşehir'e varış. Anadolu'daki ahşap direkli camilerin en büyüğü ve orjinali olan ve 1296-1299 yılları arasında inşa edilen Eşrefoğlu Cami'nin gezilmesi. Eşrefoğlu Cami, Selçuklu Ulu Camilerinde görülen şu özelliklerin tamamını barındıran tek örnektir: Çoğul ahşap sütunlu, tavanı tamamen ahşap ve kalem işçiliği ile süslenmiş, minber tamamen ahşap ve Kündekari tekniği ile yapılmış, mihrabı çinilidir. Daha sonra 1908-1914 yılları arasında inşa edilen Beyşehir Regülatörü'nün görülmesi ve Yalvaç'a hareket. Yalvaç'ta; Psidia Antiocheia Antik Kenti'nin gezilmesinden sonra Eğirdir'e hareket. Otele yerleşme.  Akşam yemeği Yeşilada'da bulunan restoranda, konaklama otelde.
2.GÜN:KOVADA GÖLÜ MİLLİ PARKI, YAZILI KANYON TABİAT KORUMA ALANI, AKPINAR KÖYÜ
Kahvaltı sonrası Kovada Gölü Milli Parkı'nın görülmesi ve Toros Dağları içerisinde yer alan Yazılı Kanyon Tabiat Koruma Alanı'na geçiş. Roma döneminden kalma kanyon içindeki antik yolda dileyenlerle 1,5 saatlik yürüyüş. Daha sonra dere kenarındaki alabalık çiftliğinde öğle yemeği. (Kiremitte alabalık almak istemiyorsanız yanınızda kumanya getirmeniz gerekir) Akşama doğru Eğirdir'e dönüş. Eğirdir'de Akpınar Köyü'ne çıkış. Eğirdir Gölü'nün en güzel gözüktüğü köyde çay molasından sonra, Dündar Bey Medresesi ve Hızır Bey Cami'nin görülmesinden sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği Yeşilada'da bulunan restoranda, konaklama otelde.
3.GÜN:SAGALASSOS, BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ, ANKARA
Kahvaltı sonrası Ağlasun yakınlarında bulunan Sagalassos Antik Kenti'ne hareket. Antik kentin yürüyerek gezilmesinden sonra Burdur Arkeoloji Müzesi'ne hareket. Burdur Arkeoloji Müzesi'nde Sagalassos Antik Kenti ile birlikte Burdur çevresindeki diğer ören yerlerinden çıkarılan önemli eserler sergilenmektedir. Daha sonra dönüş yolculuğu. Afyon-Sivrihisar-Polatlı güzergahını izleyerek akşam saat 22.30 sularında Ankara'ya varış.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. 
Tempo Tur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz. 
Ulaşım
OTOBÜS VEYA MİDİBÜSLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Otobüsle özel ulaşım, otelde konaklama(2), kahvaltı(2), akşam yemekleri(2), SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze yerleri giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
Dileyen konuklarımız bir senelik geçerliliği olan MÜZEKART 60 TL alabilir ya da bu tur için 117 TL ödeyerek T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerine girebilirler.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
Gerekli Malzemeler
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, antibakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, filmi veya yedek hafıza kartı, şarj cihazı.
Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ: Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
Yapılan Yorumlar