Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Kredi Kartlarının Sağladığı Ödeme Kolaylıkları
WORLD KREDİ KARTLARININ UYGULADIĞI KAMPANYA

01-31 Mart 2021  tarihleri arasında World Üye İşyeri olan seyahat acenteleri ve otellerden yapılan 3 ve üzeri taksitli alışverişlerde +2 taksit!

KAMPANYA DETAYLARI
World Kart ile  yapılan 100 TL ve üzeri harcamalara joker vadaa üzerinden +2  taksit.


AXESS KARTLARININ UYGULADIĞI KAMPANYA

Axess ile 31 Mart 2021'e kadar kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağınız vade farksız 4 taksitli alışverişlerinizde, +3 taksit!
Kampanya detayları:
Kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağınız vade farksız 2-4 taksitli alışverişlerinizde, +2 taksit fırsatı sunmaktadır. Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 6 taksit ile sınırlıdır.
Kampanyadan Axess, Wings,Free kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
Azami taksit sayısı artı taksit imkanı ile birlikte 6 ay ile sınırlıdır.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


-31 Mart 2021 tarihine kadar 3-6 arası taksitli işlemlerde + 2 Taksit  
-Kampanya ............  tarihleri arasındadır. Kampanya 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
-Kampanyaya Fİx kart  dahil değildir.
BONUS KARTLARIN UYGULADIĞI KAMPANYA

Bonus'a özel turizmde...... taksit Kampanya Detayları :

DİĞER BİLGİLER
....... arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 6 olup, 2 taksite +2, 4 taksite +2, 5 taksite +1 taksit eklenecektir.
Kampanyaya Bonus, Money Visa , Bonus Business Card,American Express, Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank,TEB, ING, Burgan Bank Bonus, Şekerbank Bonus Cardlar ,Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB) Happy Card ve Ticari Kartlar dahildir.
Flexi'nin kampanyadan yararlanabilmesi için bankamızda kayıtlı karta bağlı telefondan 3340'a "EVET TURIZM" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesi ile sms atılması gerekmektedir. SMS'in sistemimize ulaşmasından sonraki işlemlerin dikkate alınacaktır.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya sadece taksitli işlemlerde geçerlidir. Tek ödeme ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.
Sanal pos ve mail orderlar kampanyaya dahildir.