Kurban Bayramı İspanya, Endülüs Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Kurban Bayramı İspanya, Endülüs Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
17.07.2021 - 24.07.2021
Konaklanacak Oteller
Aşağıdaki oteller veya benzerlerinde konaklanacaktır.
Barselona- Gran Hotel Barcino ****
Madrid- Senator Gran Via 70 ****
Toledo- Sercotel Alfonso VI ****
Sevilla- Melia Lebreros****
Granada- Melia Granada ****
4* Otellerde 7 gece konaklama, 7 Akşam yemeği
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
1690,00 EURO - 15716,83 TL
Tek Kişilik Oda
2045,00 EURO - 19018,30 TL
Odada 3. Kişi
1690,00 EURO - 15716,83 TL
Çocuk (2-11)
1550,00 EURO - 14414,85 TL
Bebek (0-1)
0,00 EURO - 0,00 TL
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir ve çocuk ücretlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları
Tur tarihinden 60 Gün öncesine kadar, kişi başı 100 € yatıranlara oda başına 100 € indirim veya peşin fiyatına 3 taksit + 13 € indirim.
Tur tarihinden 35 Gün öncesine kadar, kesin kayıt yaptıranlara oda başına 50 € indirim.
Grup veya Kurum indirimlerinden en yüksek olanı, kazanılan indirme ek olarak uygulanır.
Rezervasyon yapılan tarihe göre yukarıdaki indirimlerden sadece biri uygulanır.
Türk Lirası fiyatlarımız bilgilendirme amaçlıdır. Ödeme yapılan günlerdeki, Merkez Bankası efektif satış kurundan hesaplanarak ücret tahsil edilir.
İSTANBUL'DAN KATILACAKLARA 100 € İNDİRİM

10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI

'BARSELONA, GİRONA, FİGUERAS -DALİ MÜZESİ, ZARAGOSA, MADRİD, TOLEDO, ENDÜLÜS, CORDOBA, CORDOBA CAMİ, ELHAMRA SARAYI, SEVİLLA, GRANADA, MALAGA

*PROGRAMDA YAZAN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ FİYATA DAHİLDİR

1. GÜN : ANKARA, İSTANBUL, BARSELONA
Sabah saat 01.30 Kuğulu Park karşısı TEMPO TUR önünde buluşma ve Esenboğa Havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin yapılması.
03.30 THY TK 2105 sefer sayılı uçakla Ankara’dan hareket.
04.45 İstanbul Havalimanı'na varış. Gezimize İstanbul’dan katılan; bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini kendileri tamamlamış yolcularımızla dış hatlar terminalinde buluşma.
07.25 THY TK 1853 sefer sayılı uçakla İstanbul’dan Barselona’ya hareket.
10.00  Barselona’ya varış. Bu gün yapılacak panoramik şehir turumuzda ünlü mimar Antoni Gaudi'nin (1852-1926)  UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİNDEKİ eserlerinden Sagrada Familia Kilisesi, Passeo de Gracia Caddesi'ndeki Batllo ve Pedrera (Casa Milà) Evlerini görüyoruz. Kentin en merkezi ve renkli caddesi olan Las Rambas Caddesi'ni, Diagonal Caddesi, Cristof Colomb Heykeli ve Olimpik Liman’ın görülmesinin ardından akşam yemeği ve konaklama Barselona’da.
2.GÜN : BARSELONA, “GIRONA, FIGUERAS – Dali Müzesi”
Sabah kahvaltı sonrası günübirlik "Girona, Figueras- Dali Müzesi'' gezisi yapmak üzere otelden hareket. Katalan Musevi cemaatinin yüzyıllarca yaşam sürdüğü Girona'da yapacağımız panoramik şehir turunda; Plaza de la Independencia, Rambla de la Llibertat ve Girona Katedrali (giriş ücreti dahil)görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra ismi Salvador Dali ile birlikte anılan Figueras'a varış. Dünyaca ünlü Dali Müzesi gezisi (giriş ücreti dahil) ardından akşam Barselona'ya dönüş . Akşam yemeği ve konaklama Barselona'da.
3.GÜN : BARSELONA, ZARAGOSA, MADRİD
Kahvaltının ardından Zaragosa’ya hareket. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğun ardından Zaragosa'ya varış.  Zaragosa panoromik şehir turu ve yemek molasının ardından 3,5 saatlik bir kara yolculuğu ile UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİNDE yer alan Madrid’e varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Madrid’te.
4.GÜN: MADRİD
Kahvaltının ardından yapacağımız tam gün Madrid turunda Mayor Meydanı, Kraliyet Sarayı, Retiro Parkı, Don Kişot ve Servantes Anıtı, duvarları gravürler ile bezeli İspanya Meydanı, Gran Via Caddesi, Atocha Tren İstasyonu, Sibeles ve Neptun Çeşmeleri, boğa güreşinin doğum yeri sayılan Ventas Arenası, Castellana Caddesi, Santiago Bernabeu Stadyumu, Puertla Del Sol (Güneş Kapısı) ve Cristof Colomb Meydanı görülecektir. Akşam yemeği ve konaklama Madrid'de.
5.GÜN : MADRİD, TOLEDO
Kahvaltıdan sonra otobüsle UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİNDE yer alan Damasquinos (Şam işi) altın el işçiliğinin de yapıldığı Toledo'ya gidiyoruz . UNESCO tarafından 1987'den beri tamamı açık hava müzesi kabul edilen Toledo şehri, 1492 senesine kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanları bir arada barış içinde barındırmış ve 16. yüzyıl mimari değerlerini çok iyi korumuştur. Toledo Katedrali (giriş ücreti dahil) ve tarihi dar sokaklarını gezip kale mimarisini göreceğimiz Toledo şehir turu sonrası otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Toledo'da.
6.GÜN : TOLEDO, CORDOBA, SEVİLLA
Sabah erkenden alacağımız kahvaltının ardından Cordoba'ya hareket. Yaklaşık 4,5 saatlik yolculuğun ardından varacağımız Cordoba'da UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİNDE yer alan 785 yılında Endülüs döneminde inşa edilmiş, (orijinal adı Kurtuba Cami olan ve 853 sütunlu, otuz iki bin kişilik cami, 1236'da Hristiyanların ele geçirmesiyle Katedral'e çevrilmiştir) Cordoba Cami Müzesi'ni gezdikten sonra (müze ücreti dahil) Sevilla’ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama Sevilla’daki otelimizde.
7.GÜN : SEVİLLA, GRANADA
Kahvaltının ardından yapacağımız Sevilla  panoramik şehir turunda şehrin sembolü olan Altın Kule, İspanya'nın en eski 2. arenası, 1929 Fuarı için yapılan eserler, Guadalquivir Nehri, 1992 Expo Fuar Merkezi, Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Alkazar Bahçeleri, Çan kulesi, Yahudi mahallesi görülecek, ünlü kaşif Colomb'un mezarının da bulunduğu, dünyanın en büyük üçüncü katedrali olan Sevilla Katedrali ve Alcazar Bahçeleri gezilecektir (giriş ücreti dahil).  Öğlen saatlerinde Granada’ya hareket. (Sevilla – Granada arası 250 km) Granada'da UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİNDE yer alan 1238 yılında temelleri atılmış, meşhur Elhamra Sarayı'nda; Havuzlu Eyvan, Aslanlı Bahçe, kabul salonları, muhteşem saray odaları ve Endülüs'ün 1492 yılında İspanya Krallığı'nın eline geçmesiyle V.Carlos döneminde sarayda yapılan ekleme ve değişimler rehberimiz eşliğinde gezilecektir(müze ücreti dahil). Akşam yemeği ve konaklama Granada'da.
8.GÜN : GRANADA, MALAGA, İSTANBUL
Kahvaltının ardından otelden ayrılarak Malaga'ya hareket ediyoruz. Malaga kısa panaromik şehir turu turumuzda; Malaga Limanı,  Alcazaba ve Gibralfaro Kaleleri, Park Caddesi, Merced Meydanı ve Cervantes Tiyatrosu'nun görüp ardından Malaga Havalimanı'na transfer oluyoruz.
17.55 TK 1304 sefer sayılı uçakla Malaga'dan hareket.
23.05 İstanbul Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinden sonra İstanbul'dan katılan konuklarımız ile vedalaşma.
9.GÜN : İSTANBUL, ANKARA
02.20  TK 2192 sefer sayılı uçakla İstanbul'dan hareket. 
03.35  Ankara Esenboğa Havalimanı'na varış.
Gümrük işlemlerinden sonra Esenboğa Havalimanı'ndan TEMPO TUR önüne transfer ve turumuzun sonu.

Gezi ücretine dahil olmayan ve bu turumuzda ayrıca katılabileceğiniz müze, tekne ve akşam eğlence programları:

-Granada'da akşam yemeği sonrası arzu edenlerle eski “Müslüman mahallesi Albaizin” gezisi ile “Çingene mahallesinde” doğal mağara içerisinde düzenlenen
"Çingene Şovu" izlemeye gidiyoruz (1 içki dahil 30 €).
-Akşam Sevilla'da meşhur İspanyol danslarını izlemek üzere Flamenko’ya gidebilirsiniz (1 içki dahil 50 €).

Tur görevlisi

Daha sonra açıklanacaktır

Ulaşım
THY ile ANKARA VE İSTANBUL'DAN
Yurt dışı turlarımızda programda yazan uçuş saatleri bazen THY tarafından değiştirilmektedir. Yapılan değişiklikler internet sitemizde güncellenmektedir. Oluşabilecek uçuş saati değişikliklerinden veya rötarlardan zarar görmemeniz için “münferit iç hat veya münferit dış hat” kendi biletini alanların mutlaka THY’den bağlantılı bilet almalarını öneriyoruz. Aksi takdirde doğabilecek olumsuzluklarda acentamızın sorumluluğunun olmadığını belirtmek isteriz.
Vize

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK.
Pasaportun süresi tur bitiş tarihi itibariyle en az 4 ay geçerli olması şarttır. Bu ve buna benzer sebeplerle ülkeye giriş yapamayan yolcuların sorumluluğu pasaport sahibine aittir.
Dışişleri Bakanlığı'nın yayımlamış olduğu resmi pasaportun geçerlilik sürelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
http://www.mfa.gov.tr/resmi.tr.mfa

Ücrete Dahil Olanlar
- THY ile Ankara / İstanbul / Barselona – Malaga / İstanbul / Ankara arası uçuş
- THY ile Ankara-İstanbul gidiş-dönüş bağlantı uçuşları 100 € DAHİL
- Tüm havalimanı transferleri
- Tüm havalimanı vergileri
- 4 Yıldızlı otellerde kahvaltı dahil 7 gece konaklama,
- 7 akşam yemeği dahil
- Barselona/ Madrid / Toledo / Cordoba / Granada / Sevilla / Malaga şehirleri arası otobüsle ulaşım,
- Girona & Figueras gezisi 65 € dahil
- Toledo şehir turu ve Toledo Katerdrali gezisi 65 € dahil
- Elhamra Sarayı gezisi 60 € dahil
- Cordoba Cami turu 25 € dahil
- Sevilla Katedrali gezisi 20 € dahil
- Alcazar Bahçeleri gezisi 35 € dahil
- Programda belirtilen tüm çevre gezileri,
- Seyahat Güvence Sigorta Paketi,
- KDV
- Uçakta 20 kg. bagaj hakkı,
- Tur boyunca Türkçe Rehberlik hizmetleri.
Ücrete Dahil Olmayanlar
- 125 € Vize ve servis ücreti.( Yeşil pasaport vizeden muaftır ) (nakit tahsil edilir.)
- 50 TL Yurt dışı çıkış vergisi pulu
- Tüm öğle yemekleri 
- Bahşişler(rehber, otel, restoran, müzisyen, hammaliye vb. hizmet verenler için bahşişler)
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen diğer müze girişleri
- Alkollü ve alkolsüz içecekler, telefon, ütü, ilaç vs. gibi kişisel harcamalar.
- Otellerde ücretli televizyon kanalları (pay tv)
Gerekli Malzemeler

Yağmurluk, kazak, terlik, şapka, su kabı(matara-termos), güneş kremi, anti bakteriyel jel, küçük sırt çantası ,yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti.

 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 15716,83 TL 0,00 TL 15716,83 TL 19018,30 TL 0,00 TL 19018,30 TL 15716,83 TL 0,00 TL 15716,83 TL 14414,85 TL 0,00 TL 14414,85 TL
3 5238,94 TL 0,00 TL 15716,83 TL 6339,43 TL 0,00 TL 19018,30 TL 5238,94 TL 0,00 TL 15716,83 TL 4804,95 TL 0,00 TL 14414,85 TL
Yapılan Yorumlar
okan o.
Mesaj Sayısı :1
Kayıt Tarihi :25.9.2013
seyahat arkadaşı?
25.9.2013 18:00:49
adım okan. e-postam: oo1903@hotmail.com bayramda yurtdışı seyahatinde yol arkadaşı arayan beyler bana ileti yollayabilir. bu sayede daha iktisadlı seyahat edebiliriz.