Kurban Bayramı Sinop, Erfelek, Kastamonu Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

Kurban Bayramı Sinop, Erfelek, Kastamonu Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
Duraklar
1-07.30 -Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-07.45 Tempo Tur önü
3-07.55 Milli Kütüphane - Bahçelievler
4-07:58 AŞTİ karşısı
5-08:01 Akköprü Ankamall karşısı
6-08.05 Fatih (Keçiören) Köprüsü altı
7-08:08 Samsun yolu Aydınlıkevler kavşağı T.Telekom önü
8-08.12 Altınpark ana giriş kapısı önü
Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, bu duraktan binenler, Vekaletler Caddesi ile Atatürk Bulvarı’nın kesiştiği noktada bırakılacaktır.
AŞTİ karşısındaki duraktan binenler dönüşte, AŞTİ'de durmanın yasak olması nedeniyle EMEK METRO durağında indirilecektir
Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller
DİYOJEN OTEL(**)
Programı Yazdır
3 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
860,00 TL -
Tek Kişilik Oda
1100,00 TL -
Odada 3. Kişi
830,00 TL -
Çocuk (7-12)
650,00 TL -
Bebek (0-6)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
''Kurban Bayramı 2018'' Sinop, Sinop Kalesi, Pervane Medresesi, Etnografya Müzesi, Eski Ceza Evi, Hamsilos Fiyordu, Akliman, İnceburun Feneri, Erfelek Tatlıca Takım Şelaleleri, Kastamonu, Nasrullah Meydanı, Münire Sultan Medresesi

1.GÜN:ANKARA, KASTAMONU, SİNOP
Sabah saat 07:45 da TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket. Kastamonu'da öğle yemeği için verilecek serbst zamandan sonra Sinop'a hareket. Sinop'ta deniz kenarındaki otelimize yerleşme ve dinlenme. Dileyenler denize girebilir veya otelin açık yüzme havuzundan yararlanabilirler.  Akşam yemeği ve konaklama Sinop'taki otelde.
NOT: Bayram nedeniyle restaurantlar kapalı olduğundan bu gün öğle yemeği için yanınıza kumanya almayı unutmayınız.
2.GÜN:ERFELEK TATLICA TAKIM ŞELALELERİ, AKLİMAN, HAMSİLOS, İNCEBURUN 
Kahvaltı sonrası Erfelek’e hareket ediyoruz. Erfelek’te Tatlıca Takım Şelaleleri’nin yürüyerek geziyoruz. Yürümek istemeyenler ilk şelalenin dibindeki tesiste bir saat kadar ufak gezintiler yaparak bekleyecektir. Görüntü öylesine muhteşem ki sıkılmayacağınızdan eminiz. Şelalelerde de bu mevsimde orman sizlere cömert davranacak sonbaharın tüm güzelliklerini sergileyecektir. Bu nedenle yanınıza yedek hafıza kartı almanızı öneriyoruz.
Erfelek Tatlıca Takım Şelaleleri'nin aktığı vadi şeklinde birbirine dökülen şelalelerden oluşmaktadır. Bu nedenle şelalelerin yanından ip merdiven ve halatlar yardımıyla tırmanmak gerekmektedir. Şelalerde yer yer on metrelik dik duvarlardan çıkılmaktadır. Daha sonra orman içi patika takip edilerek aracımızın bulunduğu alana geri dönülmektedir. Zemin kaygan olduğundan güvenli yürümek istiyorsanız:
Yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, lastik ayakkabı, lastik çizme almayı unutmayınız. Erfelek'te lastik ayakkabı satın alabilirsiniz. Yürüyüş deneyimi olmayanların bu yürüyüşe katılmasını önermiyoruz. Dönüşte Erfelek'te Sebahattin Usta'nın yerinde yöresel yemeklerden oluşan yemekleri tatma şansımız olacak. Daha sonra Akliman ve Türkiye'nin tek fiyordu olan Hamsilos Fiyordu'nun gezilmesi ve kısa yürüyüşler sonrası, Türkiye’nin en kuzey ucunda yer alan İnceburun Feneri'ne gidiyoruz. İnceburun Feneri'nin bulunduğu bölgede deniz kenarında kısa bir gezinti sonrası Sinop'a dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Sinop'taki otelde.
3.GÜN: SİNOP KALESİ, ALAEDDİN CAMİSİ, PERVANE MEDRESESİ, SİNOP CEZAEVİ
Kahvaltı sonrası Sinop'ta: Sinop Kalesi, Alaeddin Camii, Pervane Medresesi, bir çok ünlü kişinin hapis yattığı ve şimdi müzeye dönüştürülen eski Sinop Cezaevi, Etnografya Müzesi (Torunoğlu Konağı) 'nin gezilmesi ve Sinop Limanı'nda öğle yemeği için serbest zaman. Sinop'ta taze balık yenilir. Ama bana uymaz diyenler için başka seçenekler de mevcut. Rehberimiz bu konuda sizleri yönlendirecektir. Öğleden sonra Karakum'un gezilmesi ve Sinop şehir merkezinde serbest zaman. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Sinop'taki otelde. Akşam yemeğinden sonra dileyenler ile Sinop'ta şehir merkezinde rehberimiz eşliğinde geziyoruz.
4.GÜN: KASTAMONU, ANKARA
Kahvaltı sonrası hareket. Kastamonu'da Nasrullah Meydanı,  Münire Sultan Medresesi, Kastamonu sokaklarının gezilmesi. Öğle yemeği ve alışveriş için verilecek serbest zamandan sonra dönüş yolculuğu. Akşam saat 22.00 sularında Ankara'ya varış.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
Tempo Tur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.
Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
Bu tur için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücreti toplamı: 15 TL dir
Tura başlamadan evvel,  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelere kimliğiniz ile başvurup müzekart sahibi olabilir ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müzeleri ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.
MÜZEKART ÜCRETİ
Sınırsız giriş yapılabilen MÜZEKART 70 TL

Müze ve Ören yerlerine Girişlerde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge için tıklayınız

Ulaşım
OTOBÜS İLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Otobüsle özel ulaşım, otelde konaklama(3), kahvaltı(3), akşam yemeği(3), SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV.
Ücrete Dahil Olmayanlar
Birinci gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
Gerekli Malzemeler
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, lastik ayakkabı veya lastik çizme, mayo, terlik, havlu koruyucu krem, kazak, yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi,küçük sırt çantası , su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, anti bakteriyel jel.
Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ:
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
-Müzekart'ı olanlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir.
-Müzekart sahibi olun 40 TL ye müzelerden bir yıl boyunca ücretsiz yararlanın.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 860,00 TL 0,00 TL 860,00 TL 1100,00 TL 0,00 TL 1100,00 TL 830,00 TL 0,00 TL 830,00 TL 650,00 TL 0,00 TL 650,00 TL
4 225,75 TL 0,00 TL 903,00 TL 288,75 TL 0,00 TL 1155,00 TL 217,88 TL 0,00 TL 871,50 TL 170,63 TL 0,00 TL 682,50 TL
Yapılan Yorumlar
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
WhatsApp : (0 530) 224 56 42
Sosyal Medya
 
Copyright © 2014. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.