Marmaris, Datça, Gökova Körfezi, Dalyan Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Marmaris, Datça, Gökova Körfezi, Dalyan Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
Duraklar
1-22.15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-22.30 Tempo Tur önü
3-22.40 Milli Kütüphane - Bahçelievler
4-22.43 Söğütözü-Armada önü
5-22.45 Bilkent Köprüsü altı
6-22.48 Ümitköy Köprüsü altı
7-22.50 Koru Sitesi Migros karşısı
8-22.55 Yaşamkent BP Benzinlik önü

Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, buradan binenleri Bakanlıklar Vekaletler Caddesi - Atatürk Bulvarı köşesinde bırakılacaktır.
Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller

İDEAL PANAROMA TATİL KÖYÜ
Marmaris şehir merkezinde, tüm odalarında duş, wc, tv

6 GECE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA, 3 TEKNE GEZİSİ
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
0,00 TL -
Tek Kişilik Oda
0,00 TL -
Odada 3. Kişi
0,00 TL -
Çocuk (7-12)
0,00 TL -
Bebek (0-6)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir ve çocuk ücretlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları

Gezi tarihinden 21 gün önce kesin kayıt yaptıranlara, kişi başı 100 TL indirim veya peşin fiyatına 6 taksit
Tur tarihinden 10 gün öncesine kadar bakiyeyi tamamlayabilirsiniz.
Tur tarihinden 7 gün öncesine kadar kesintisiz iptal etme hakkı


SİZE ÖZEL TUR VEYA GRUP İNDİRİMİ İÇİN ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
Marmaris,Datça, Eski Datça, Can Yücel Evi (dışarıdan görülecektir) Gökova Körfezi, Sedir Adası, Orhaniye, Kızkumu, Bayır Köyü, Şelale, Dalyan, İztuzu Sahili, Selimiye, Bencik Koyu, Dişlice ve Kamelya Adaları.

Sizleri önemsiyoruz! 

-Yurt içi seyahatlerde aşı kartı ibraz edilmesi zorunlu hale getirilmiştir.
Aşılarını tamamlamayan konuklarımızdan ise gezi başlangıcından en az 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi istenecektir.
-Tüm araçlar, her tur öncesi dezenfekte edilecek ve tüm araçlarda el dezenfektanı bulundurulacaktır.
-Seyahatlerde maske zorunluluğu olacaktır.
-Tüm rehberlerimiz bilgilendirilmiş ve her zaman olduğu gibi tur süresince sizlere yardımcı olacaktır.
-Gezimizde alınan sağlık ve seyahat  önlemleri, kamu otoriteleri genelgeleri ile güncellenecektir.
DİKKAT:
Kayıt sırasında satış danışmanımıza HES kodunuzu vermeyi unutmayınız.
HES kodu nasıl alınır lütfen tıklayınız


1.GÜN: BULUŞMA VE HAREKET

Akşam saat 22.30 TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket.
2.GÜN: GÖKOVA KÖRFEZİ, MARMARİS
Sabah saatlerinde Sakar Geçidi'nde Gökova Körfezi'ni seyredip Marmaris'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Marmaris'teki otelimizde açık büfe kahvaltı bizi bekliyor. Odalarımız saat 14.00'ten sonra verilecek. Kahvaltı sonrası isteyenlerle Marmaris şehir turu yapıyoruz. İsteyenler deniz ve havuzdan yararlanabilir.  Odalarımıza yerleştikten sonra otelimizin havuzunu kullanmaya devam ediyor veya denize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde. Her şey dahil konaklama yapacağımız İdeal Panaroma Tatil Köyü, denize 200 metre mesafededir. Biz denize sıfır konumundaki kardeş oteli İdeal Prime Beach'in plajını kullanıyoruz.
Not: Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmayınız.
3.GÜN:TURGUT ŞELALESİ, BAYIR KÖYÜ, KIZKUMU, MARMARİS
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için İdel Prime Beach Otel'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanımıza almayı unutmuyoruz. Kısa bir otobüs yolculuğu sonrası Turgut Köyü'ndeki şelaleleri görmeye gidiyoruz. Sığla ağaçları arasındaki şelaleye, patika ve dere kenarından yaklaşık 30 dakikalık yürüyüşle ulaşacağız. Suyla ormanın birbirini sarıp sarmaladığı bu gizli cennet köşesine olan keşif gezimizi tamamladıktan sonra Bayır Köy'de çınar ağaçlarının altında çay molası veriyoruz. Orhaniye'ye kadar gelip, Kızkumu'nu görmeden gitmek olmaz elbet! Kızkumu'nda bir yandan deniz üstünde yürüme mucizesine tanıklık ederken, bir yandan da bu mucizeyi yaratan efsaneyi kulaklarımıza misafir ediyoruz. Kralın kızıyla, balıkçının aşkını kutsayan Kızkumu'nda, yüzme molası sonrası dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'deki otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası Marmaris akşamlarının keyfini çıkarmak üzere buluşuyoruz.
4.GÜN: SEDİR ADASI
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için İdeal Prime Beach Otel'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanımıza almayı unutmuyoruz. Otobüsümüzle yine kısa bir yolculuk sonrası Çamlı köyüne gidiyoruz. Buradan tekneye binip kumuyla meşhur Sedir (Kleopatra) Adası'na gidiyor, adadaki tarihi kalıntıları gezip deniz için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
5.GÜN: DATÇA
Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için İdeal Prime Beach Otelin plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Bu sefer Can Yücel ile özdeşleşen  Datça'ya gidiyoruz. Sonra taş evler ile ünlü Eski Datça'da; cami, Şair Can Yücel'in evinin dıştan görülmesi ve köy kahvesinde mola. Daha sonra deniz için serbest zaman. Akşam saatlerinde Marmaris'e hareket. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
6.GÜN: DALYAN, İZTUZU SAHİLİ, ÇAMUR BANYOSU
Kahvaltı sonrası Dalyan'a hareket. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanımıza almayı unutmuyoruz. Dalyan'dan çıkacağımız yemekli tekne turunda; Rıza Çavuş çamur banyosu, kanalları ve Köyceğiz Gölü'nü görecek ve Dalyan'da deniz kaplumbağaları (Caretta Caretta) ile meşhur İztuzu plajında yüzme molası vereceğiz. Tekne gezisi ve yüzme molasının ardından Göcek Yat Limanı'na giderek Türkiye'nin en güzel marinasını geziyoruz .Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
7.GÜN: SELİMİYE, BENCİK KOYU, DİŞLİCE, KAMELYA ADALARI
Kahvaltı sonrası şirin bir sahil köyü olan Selimiye'ye gidiyoruz. Tekneyle Türkiye'nin en bakir kalmış koylarına gidiyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanımıza almayı unutmuyoruz. Bencik Koyu, Dişlice Adası, Kamelya Adaları'nı gezip yüzme molaları verdikten sonra Selimiye'ye geri dönüyoruz. Selimiye'de serbest zaman. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde. 
8:GÜN: MARMARİS, ANKARA
Kahvaltı sonrası Marmaris Arkeoloji Müzesi ve kalenin gezilmesinden sonra dönüş yolculuğu. Saat 22.30 sularında Ankara'ya varış.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
Tempo Tur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz. 

Ulaşım
Otobüs ile ulaşım
Ücrete Dahil Olanlar
Otobüsle ulaşım, otelde her şey dahil konaklama(6), kahvaltılar (7), öğle yemekleri [6], akşam yemekleri(6), 3 tekne turu, çevre gezileri, SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Son gün öğle ve akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, tüm tekne gezilerindeki içecekler.

Dileyen konuklarımız bir senelik geçerliliği olan MÜZEKART (60 TL) alabilir ya da bu tur için 68 TL ödeyerek T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerine girebilirler.
MÜZEKART UYGULAMASI
 Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
Gerekli Malzemeler
Mayo, havlu, şampuan, terlik, şapka, su kabı(matara-termos), açık renk pamuklu giysiler,  güneş gözlüğü, güneş yağı, küçük sırt çantası , yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, antibakteriyel jel.
Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ: Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler. ;
NOT: Marmaris'te arıcılık yapıldığı için günlük turlara çıkarken parfüm kullanılmamasını öneriyoruz.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
Yapılan Yorumlar
Ali Çetin K.
Mesaj Sayısı :4
Kayıt Tarihi :1.12.2010
Çok güzel bir tur, herşeyiyle değdi.
25.8.2014 11:48:04
Teşekkürler Tempo%
21 kişi olduğu halde iptal etmediğiniz için, 21 kişi olmasına rağmen
midibüs değil otobüs verdiğiniz için (üstelik 2014 model), tekne tur-
larında teknede sadece bizim grup olduğu için (sadece Gökova de
niz turu hariç).
Otel önceki Marmaris otelinden çok daha iyi ve merkezde İçmeler ve Marmaris dolmuşları otelin önünden geçiyor ve süre her iki yere
de 5-10 dakika. Otelin ulaşım dışında olumlu yanları% ücretsiz wifi,
sabah akşam esinti alıyor, bunalmıyorsunuz, restaurantda keşme-
keş yaşanmıyor. Olumsuz yanları ana yemekler zayıf, banyolarda
küvet önlerinde su birikmesi, havluların zaman zaman hafif lekeli
olması ʋiz kendi havlularımızı kullandık).
Tekne turları çok güzeldi (özellikle Selimiye). Hatta bazı katılımcı-
lar daha önce bu tura katılmalarına rağmen tekne turları için tekrar katıldıklarını söylediler ʋiz de dahil). Grubumuz küçük oldu
ğu için kendi arkadaşlarımızla ve kendi teknemizle çıkmış gibi idik
Hepsinde tekne personeli kibar, ölçülü ve saygılı idi. Özellikle Dalyan'da teknede Çipura ve mavi yengeç ʎxtra) mükemmeldi.
Bence Knidos gereksiz yere yarım günümüzü aldı. Antik kent, daha önce tarihi yerleri gezenler için fazla bir şey ifade etmedi.
Üstelik sıcakta, alternatifinde deniz ve tekne turları varken iyice
anlamsızlaştı. Bir de gezmeyip çay bahçesinde oturmak isterseniz
kişi başı 10'ar TL. ören yeri giriş ücreti ödüyorsunuz. 5 TL. kahve-
ye ödüyorsunuz, bunlar yetmiyormuş gibi orası tek olduğu için
eğer grup avantajını da kullanamadıysanız ʋiz kullanamadık) masa birleştirmek bile sorun oluyor. Zira "sizden 20 TL alacağımı
za tek tek masalardan daha fazlasını alırız" ifadesini kullandılar. Oysa biz grup olarak neredeyse onun 10 katını ödedik. Turun o gününde Knidos olmadan sadece Datça gezilerek bir şeyler içildik-
ten sonra günün kalan kısmında Datça içinde değil de Palamut bükü, Mesudiye vb. biryerde deniz+yemek molası çok daha güzel
olurdu. Hele hele Selimiye benzeri bir tekne turu bambaşka bir
güzellik ve denize doyum katardı.
Yine de çok güzel, tavsiye edilebilecek bir turdu. Tekrar teşekkür-
ler Tempo. Syg.
Ç.Karaduman