Ramazan Bayramı Küre Dağları, Pınarbaşı Kanyonları Turu ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Ramazan Bayramı Küre Dağları, Pınarbaşı Kanyonları Turu
Paylaş :
Tur Tarihleri
Duraklar
1-07:30 -Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-07:45 Tempo Tur önü
3-07:55 Milli Kütüphane - Bahçelievler
4-Söğütözü-Armada önü
5-Eskişehir Yolu Bilkent Köprüsü altı
6- Eskişehir Yolu Ümitköy Köprüsü altı
7-08:05 Eskişehir Yolu Koru Sitesi Migros karşısı
8-08:10 Yaşamkent BP Benzinlik önü
9-08:20 Eryaman-Optimum önü
Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, bu duraktan binenler , Vekaletler Caddesi ile Atatürk Bulvarı’nın kesiştiği noktada bırakılacaktır.
Ayrıca dönüşte 4,5,6,7,8,9 numaralı duraklara uğranmayacaktır.
Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller

Pınarbaşı Sarımeşe Otel (2*)

DADAY-İKSİR RESORT TOWN OTEL
Yaşadığımız mekanlarda doğallığı ve konforu bulmak isteriz. Hele amaç tatil ve dinlenme olacaksa. İksir Resort Town Daday tesislerimizde dekorasyon anlayışımız size evinizin sıcaklığını hissettirirken tüm mekanlar yüksek teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Tüm odalarda:
Merkezi sistem iklimlendirme (yaz-kış), LCD TV , minibar, kasa, telefon, wireless, saç kurutma makinesi, tüm odalarda duş-wc, engelli misafirlere yönelik oda ve hizmetler.

3 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
0,00 TL -
Tek Kişilik Oda
0,00 TL -
Odada 3. Kişi
0,00 TL -
Çocuk (7-12)
0,00 TL -
Bebek (0-6)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir ve çocuk ücretlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ
TUR PROGRAMI
Şeker Kanyonu, Tokatlı Kanyonu, Horma Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Valla Kanyonu, Çatak Kanyonu, Daday, Kastamonu, Ilgaz.

1.GÜN: ANKARA, ŞEKER KANYONU, KRİSTAL TERAS, İNCEKAYA SU KEMERİ, TOKATLI KANYONU, PINARBAŞI
Sabah saat 07.45 Tempo Tur önünde buluşma ve hareket. Şeker Kanyonu'nun gezilmesi ve Yenice ormanlarının görülmesinden sonra kanyon içindeki tesiste öğle yemeği için serbest zaman. Yemekten sonra İncekaya Su Kemeri, Tokatlı (İncekaya) Kanyonu üzerine yapılan seyir terasının(Kristal Teras) gezilmesinden sonra dileyenlerle buradan başlayarak kanyon içinde 1 saatlik yürüyüş. Kanyon içindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Eflani üzerinden Pınarbaşı'na hareket. Otelimize yerleşme. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN: PINARBAŞI, VALLA KANYONU, ILICA ŞELALESİ, HORMA KANYONU
Kahvaltı sonrası Horma Kanyonu'na gidiyoruz. Kanyonun içindeki yürüyüş yolu tamamlanmışsa Ilıca Şelalesi'ne kadar yaklaşık 1,5 saat yürüyeceğiz. Ilıca Şelalesini de fotoğrafladıktan sonra Muratbaşı(Valla) Köyü'nden itibaren Valla Kanyonu'nu görebileceğimiz noktaya orman içinde gidiş-dönüş bir saatlik yürüyüş. Kanyonun görülmesinden sonra  öğle yemeği molası. Yemekten  sonra çaylarımızı içip otelimize döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama Pınarbaşı'ndaki otelimizde.

3.GÜN: AZDAVAY ÇATAK KANYONU, DADAY 
Kahvaltı sonrası  Azdavay İlçesi yakınlarında bulunan Çatak Kanyonu'nda yapacağımız 2 saatlik yürüyüş sonrası kanyonun muhteşem görüntüsü izlemek için cam terasa çıkıyoruz. Ardından aracımız ile Ballıdağ üzerinden Daday'a hareket. otelimize yerleşme ve dinlenme. Dileyenler otel imkanlarından yararlanabilir. (fayton gezisi, at binme, atv turu) Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: KASTAMONU, ILGAZ, ANKARA
Kahvaltı sonrası Kastamonu'ya hareket. Kastamonu kalesini gezip şehri fotoğrafladıktan sonra eski sokak ve evlerin arasından yürüyerek Nasrullah Meydanı'na ineceğiz. Yürürken şansımız olursa Yakup Ağa Külliyesi'nde çekme helva yapımını izleyebiliriz. Şehir merkezinde vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında  Ilgaz'a hareket. Milli Park içinde yapacağımız kısa yürüyüş sonrası Ankara'ya dönüş. Akşam saat 21.00 sularında Ankara'ya dönüş.

Önemli Not:
Lütfen yürüyüşler için yürüyüş ayakkabılarınızı getirmeyi unutmayınız ve yürüyüş ayakkabısının bileği sarması ve tabanının kaymayı önleyecek şekilde tırtıllı olmasına özen gösteriniz.

Ulaşım
MİDİBÜSLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Midibüsle Özel ulaşım, otelde konaklama(3), kahvaltı(3), akşam yemeği(3), SEYAHAT GÜVENCE POLİÇESİ, müze ve ören yerleri giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV.
Ücrete Dahil Olmayanlar
İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
Gerekli Malzemeler
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, antibakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, filmi veya yedek hafıza kartı, şarj cihazı. Mayo, havlu, terliğiniz almayı unutmayınız.
Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ:
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
-Müzekart'ı olanlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir.
-Müzekart sahibi olun 30 TL ye müzelerden bir yıl boyunca ücretsiz yararlanın.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
Yapılan Yorumlar