Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
+90 312 466 91 91
+90 312 428 20 96

KATEGORİLER
DÖVİZ KURLARI
USD 5,38 TL
EURO 6,12 TL
YarışmalarTempo Turizm Lizbon: Her Turistin Görmesi GerekenlerÇekilişi Katılım Koşulları

1. Çekiliş Tempo Turizm Facebook sayfası ve Tempo Turizm Instagram sayfası üzerinden 05.12.2018 tarihinde başlayacaktır. Çekilişe katılabilmek için katılımcıların yorumlarını 10.12.2018 saat 14:00’a kadar Tempo Turizm Facebook sayfasında madde 2’de ve http://www.tempotur.com.tr/YARISMALAR_s_f_31.htm ‘de bahsedildiği şekilde paylaşmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan yorumlar çekilişe katılmaya hak kazanamazlar.

2. Çekiliş” kapsamında katılımcılar, Tempo Turizm Instagram sayfasında Lizbon'un ünlü Kaşifler Anıtı’nın hangi semtte olduğunu yazıp, 2 arkadaşını etiketleyerek, Tempo Turizm Facebook sayfasında ise Lizbon'un ünlü Kaşifler Anıtı’nın hangi semtte olduğunu yazarak çekiliş görselinin altına yorum olarak paylaşacaklardır. Kullanıcının ödül kazanabilmesi için sadece kendilerine ait kullanıcı profilinden paylaşımda bulunması şarttır.

3. Çekilişe katılmak için kullanıcılar, Facebook ve Instagramda resmi Tempo Turizm sayfalarını takip etmek zorundadır.

https://www.facebook.com/tempoturizm/

https://www.instagram.com/tempoturizm/

4. Çekilişin kazananı, çekiliş görselinin altına yorum yapanlar arasından www.cekilisyap.com aracılığıyla rastgele belirleme yöntemi ile seçilecektir. Tempo Turizm Facebook sayfası için 1 kişi, Tempo Turizm Instagram sayfası için 1 kişi olmak üzere; çekilişin 2 adet kazananı olacaktır. Belirlenen çekiliş kazananlarına “Lizbon: Her Turistin Görmesi Gerekenler” kitabı hediye edilecektir.

5. Çekiliş kazananlarının ismi, Tempo Turizm Facebook ve Tempo Turizm Instagram sayfalarından duyurulacak ve kendisine özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapılarak adresi, mail adresi ve telefon bilgisi istenecektir. Yarışma kazananları bu bilgileri Tempo Turizm Facebook ve Tempo Turizm Instagram sayfalarına özel mesaj yoluyla iletmekle yükümlüdür.

6. Ödülü kazanan kişinin, ismi açıklandıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde Tempo Turizm Facebook ve Tempo Turizm Instagram sayfalarına mesaj göndererek Tempo Turizm ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Aksi halde ödül hakkı, yedek kişiye devredilmiş olur.

7. Gizlilik kuralları uyarınca, yarışma kazananının iletişim bilgileri Tempo Turizm tarafından saklanacak olup, gerekli görüldüğü durumlarda bilgilendirme amaçlı kullanılabilecektir. Tempo Turizm ile paylaştığı iletişim bilgileri ile her türlü kişisel verinin Tempo Turizm tarafından kaydedilmesine ve işlenmesine muvafakat ettiği kabul edilir.

8. Moderasyonda dikkat edilecek hususlar aşağıda açıklanmıştır;

Sakıncalı ve yasalara aykırı fotoğraflar/yorumlar,

Bir başka kişiyi ve/ veya kurumu tehdit eden fotoğraflar/yorumlar,

Bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik saldırgan ve zarar verici fotoğraflar/yorumlar,

Bir veya birden çok kullanıcı tarafından paylaşılan birbirinin aynısı fotoğraflar/yorumlar,

Bir başka marka ve kurum adına reklam fotoğrafları/yorumları

Yasa dışı girişimleri destekleyen ve teşvik eden her türlü fotoğraflar/yorumlar,

Herhangi bir 3. şahıs veya kurumun haklarını çiğneyen her türlü fotoğraflar/yorumlar

Bir marka ile ilgili yanlış, zararlı yorum ve iddialara yönelik fotoğraflar/yorumlar

Herhangi bir kişiye ve/ veya kuruma yönelik küfür, hakaret ve rencide etmeye yönelik fotoğraflar/yorumlar Tempo Turizm Facebook ve Tempo Turizm Instagram sayfasından kaldırılacaktır.

9. Çekilişi kazanan kişiler 12.12.2018 Çarşamba günü açıklanacaktır.

10. Çekilişe katılım ücretsizdir.

11. Çekilişe sadece yurt içinden katılım yapılabilir.

12. Facebook ve Instagram çekilişi yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya çekilişten maddi çıkar sağlamamaktadır.

13. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.

14. Çekilişin talihlilerinin hediye seçme veya kendisine verilen hediyeyi değiştirme hakkı bulunmamaktadır.

15. 18 yaşından küçük olan kişiler bu çekilişe katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez.  Tempo Turizm 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan çekilişe bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz. Ödülün alınabilmesi için katılımcının 18 yaşının üstünde olduğunu gösteren kimlik ibrazı zorunludur.

16. Ödüle hak kazanan kullanıcının çekiliş boyunca toplam ödül sayısı 1 adettir.

17. Kazanılan ödül başkasına devredilebilir, mala çevrilemez, ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

18. Gerekir ise çekilişin bitiş tarihi uzatılabilir, uzatılması halinde yeni tarih, kampanya bitmeden önce Tempo Turizm sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

19. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için https://www.facebook.com/tempoturizm/ ve/veya http://www.tempotur.com.tr/YARISMALAR_s_f_31.htm sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerekliliğini kabul ederler.

20. Tempo Turizm, bahsi geçen yarışmanın, kullanım koşullarını kullanıcılarına önceden bildirmeden değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

21. Bu kampanyaya katılan katılımcılar, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, ahlaka ve adaba aykırı, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici bir teşebbüste bulunmayacağını kabul ve taahhüt ettiğini belirtmektedir. Tempo Turizm aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.

22. Çekilişe sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

23. Çekiliş sonunda kazananların isimleri, Tempo Turizm tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir. Kazananların, yarışmaya katılmak suretiyle söz konusu verilerin Tempo Turizm tarafından kullanılmasına muvafakat ettiği kabul edilir.

24. Tempo Turizm çalışanları, taşeronları, distribütörleri, yarışmanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, Tempo Turizm için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

25. Çekilişe katılan herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

 
 
 
 

taksit imkanı
İnternette Güvenli Alışveriş
Tempotur.com.tr sitemiz Rapid SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
İletişim Bilgileri
Binnaz Sokak No:1/4 Kavaklıdere / Ankara
Telefon : (0 312) 428 20 96 (pbx) - 466 91 91
WhatsApp : (0 530) 224 56 42
Sosyal Medya
Diğer Bilgiler
Bilgi Sayfaları
 
Copyright © 2018. Designed by Met-Ay Bilişim Ltd. Şti. All right reserved.