Yedigöller, Düzce Şelaleleri Turu 29 Ekim ::: Tempo Tur: Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, karadeniz turları
Yedigöller, Düzce Şelaleleri Turu 29 Ekim
Paylaş :
Tur Tarihleri
29.10.2021 - 31.10.2021
Duraklar

1-07.15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı
2-07.30 Tempo Tur önü
3-07.40 Milli Kütüphane – Bahçelievler
4-07.43 Söğütözü-Armada önü
5-07.45 Eskişehir Yolu Bilkent Köprüsü altı
6-07.48 Eskişehir Yolu Ümitköy Köprüsü altı
7-07.50 Eskişehir Yolu Koru Sitesi Migros karşısı
8-07.55 Yaşamkent BP Benzinlik önü
9-08.05 Eryaman - Optimum önü
Lütfen kesin kayıt yaptırırken bineceğiniz durağı arkadaşımıza yazdırınız.
Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, buradan binenleri Bakanlıklar Vekaletler Caddesi - Atatürk Bulvarı köşesinde bırakılacaktır.
Eryaman-Optimum durağından binenler dönüşte Aile Yaşam Merkezi'nin önünde indirilecektir

Durak Krokileri
Konaklanacak Oteller
HIZEL OTEL-DÜZCE
Tüm odalarında, duş, wc, tv, saç kurutma makinesi (Bu Otelimizde alkollü içecek servisi yapılmamaktadır)
YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı
990,00 TL -
Tek Kişilik Oda
1180,00 TL -
Odada 3. Kişi
930,00 TL -
Çocuk (7-12)
750,00 TL -
Bebek (0-6)
0,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir ve çocuk ücretlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.
 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları
Gezi tarihinden 14 gün önce gezi ücretini yatıranlara kişi başına 25 TL indirim veya peşin fiyatına 4 taksit
Tur tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz iptal etme hakkı
SİZE ÖZEL TUR VEYA GRUP İNDİRİMİ İÇİN ARAYINIZ
TUR PROGRAMI

Yedigöller Milli Parkı, Büyük Göl, Kuru Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl, İnce Göl, Samandere Şelalesi, Efteni Gölü, Güzeldere Şelalesi, Topuk Yaylası, Abant, Gölcük, Aydınpınar Şelalesi

Sizleri önemsiyoruz! 

-Yurt içi seyahatlerde aşı kartı ibraz edilmesi zorunlu hale getirilmiştir.
Aşılarını tamamlamayan konuklarımızdan ise gezi başlangıcından en az 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi istenecektir.
-Tüm araçlar, her tur öncesi dezenfekte edilecek ve tüm araçlarda el dezenfektanı bulundurulacaktır.
-Seyahatlerde maske zorunluluğu olacaktır.
-Tüm rehberlerimiz bilgilendirilmiş ve her zaman olduğu gibi tur süresince sizlere yardımcı olacaktır.
-Gezimizde alınan sağlık ve seyahat  önlemleri, kamu otoriteleri genelgeleri ile güncellenecektir.
DİKKAT:
Kayıt sırasında satış danışmanımıza HES kodunuzu vermeyi unutmayınız.
HES kodu nasıl alınır lütfen tıklayınız


1.GÜN: ANKARA, YEDİGÖLLER
Sabah saat 07.30 TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket. Bolu'dan Yedigöller yoluna giriyoruz.Yolumuz üzerinde seyir terasından panoramik olarak Yedigöller’i izledikten sonra Yedigöller  Milli Parkı'na giriyoruz ve tekrar aracımızdan inerek yaklaşık 1 saat yürüyüşümüze devam ediyoruz.  Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Kurugöl, Dilek çeşmesi ve Yedigöller Şelalesi'ni görerek Büyük Göl kıyısında mola verip dinleniyoruz. Daha sonra Büyükgöl, Seringöl, Deringöl yürüyüşünü yaparak dönüşe geçiyoruz. Yedigöller'de mangal yakmak yasaklandığından beraberimizde getirdiğimiz aperitif/sandviç veya burada bulunan kafede ekmek arası sucuk/köfte yedikten sonra Düzce'ye hareket. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Düzce'deki otelde.
2.GÜN: SAMANDERE ŞELALESİ, AYDINPINAR ŞELALESİ, GÜZELDERE ŞELALESİ
Kahvaltı sonrası Samandere Şelalesi'ne gidiyoruz. Tabiat anıtı ilan edilen ağaçların arasından şiddetle akan sular, beyaz köpükler halinde dökülerek cadı kazanı içinde derin kayalıkların arasında adeta kaynamaktadır. Şelalenin arkasındaki kayanın içinde, doğal olarak oluşan mağara ile bir ara kaybolan sular biraz ilerden tekrar ortaya çıkarak akışını sürdürmektedir. Şelale gezimizden sonra Düzce yakınlarında Aydınpınar Köyü içerisinde olan dört şelaleden en rahat yürüyüşü olan ilk şelaleye  yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası öğle yemeği molası. Yemekten sonra bünyesinde 35 tanesi kalıcı olmak üzere toplam 150 çeşit kuşa ev sahipliği yapan göçmen kuşların göç yolu üzerinde bulunan önemli ve ender merkezlerden biri olan Efteni Gölü'nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından güzel manzaralar eşliğinde Güzeldere Şelalesi'ne ulaşıyoruz. Sayması uzun süren merdivenlerin sonunda 130 metre yükseklikten dökülen suyun doğal coşkusunun değişik ağaç türleri ile renk cümbüşü oluşturduğu, güneş ışınları ile gökkuşağını içinde barındıran Türkiye'nin en büyük şelalelerinden Güzeldere Şelalesi'ni görüyoruz. Aynı merdivenleri tekrar çıktıktan sonra farklı bir yoldan yolumuz üzerindeki Toptepe'de vereceğimiz molada Efteni Gölü ve Düzce Ovası'nı tepeden fotoğraflayarak gezimizi tamamlıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Düzce'deki otelde.
3.GÜN: TOPUK YAYLASI, ABANT, GÖLCÜK
Kahvaltı sonrası Topuk Yaylası'na çıkış. Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından çevre düzenlemesi ve spor tesisi yapılan yayladaki gölet çevresinde yürüyüş yaptıktan sonra Abant'a varış. Göl çevresinde isteyenler yaklaşık iki saatlik yürüyüş yapabilir. Yürümek istemeyenler ata binebilir, faytonla gezinti yapabilirler. Daha sonra yöresel ürünlerin satıldığı çarşıda alışveriş için serbest zaman. Abant gezimizin ardından her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Gölcük Tabiat Parkı’na gidiyoruz. Dileyenlerle göl çevresinde gezinti yaptıktan sonra dönüş yolculuğu. Akşam saat 20.30 sularında Ankara’ya varış.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
Tempo Tur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz. 

Ulaşım
Midibüs veya minibüs ile ulaşım
Ücrete Dahil Olanlar

Yatar koltuklu midibüs veya minibüs (arka beşli koltuk hariç) ile ulaşım, otelde konaklama(2), kahvaltı(2), akşam yemeği(2), SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV.

Ücrete Dahil Olmayanlar

İlk gün kahvaltı, son gün akşam yemeği, tüm öğle yemekleri, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Gerekli Malzemeler

Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anorak (sonbahar, kış dönemi için), yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, antibakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, filmi veya yedek hafıza kartı, şarj cihazı.

Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ:
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
 Taksit Seçenekleri
Yorum Yaz, Yorum Oku
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 990,00 TL 0,00 TL 990,00 TL 1180,00 TL 0,00 TL 1180,00 TL 930,00 TL 0,00 TL 930,00 TL 750,00 TL 0,00 TL 750,00 TL
4 247,50 TL 0,00 TL 990,00 TL 295,00 TL 0,00 TL 1180,00 TL 232,50 TL 0,00 TL 930,00 TL 187,50 TL 0,00 TL 750,00 TL
4 259,88 TL 0,00 TL 1039,50 TL 309,75 TL 0,00 TL 1239,00 TL 244,13 TL 0,00 TL 976,50 TL 196,88 TL 0,00 TL 787,50 TL
Yapılan Yorumlar